Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Milyen módon jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Milyen módon jött létre a legutóbbi párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Az alábbi két lehetőség közül milyen módon jött létre a LEGUTÓBBI párkapcsolatotok? Ha nem egyértelmű, akkor melyik esik közelebb a valósághoz?


1) A férfi meghódított. Az elejétől fogva ő kezdeményezett, te inkább passzív voltál. Eleinte nem biztos, hogy tetszett, de a fellépése és a személyisége hatására beleszerettél.


2) Kinézted magadnak a férfit. Valamilyen módon megismerkedtetek. A férfi eleinte nem volt kimondottan kezdeményező (attól még lehetett barátságos és tetszhettél is neki, de ezt annyira nem mutatta és nem nyomult), neked viszont megtetszett. Valamilyen módon jelezted felé, hogy téged érdekel az adott férfi, hogy szabad a pálya. Ezután a férfi is vette a lapot és összejöttetek.



2020. dec. 16. 12:03
A kérdező szavazást indított:
A férfi meghódított
Kinézted magadnak a férfit
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Tömegközlekedésen nézegettük egymást kölcsönösen. Végül ő "talált rám" és kezdeményezett, de nagyon hódítania nem kellett.

Mind a ketten örültünk neki, hogy összehozott minket a sors a buszon kívül is. :)

2020. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Meghódított.


Teljesen őszinte leszek, én akkor kezdtem az egyetemet (ennek már 3 éve) és beindultak a bulik, ismerkedések, nem akartam elköteleződni, élveztem, hogy független vagyok és ismerkedhetek, pasizhatok.


Aztán a barátomat is egy buliból ismertem meg (de nem egyetemi buli volt az kivételesen), ő viszont idősebb, komolyabb gondolkodású volt sokkal, mint én. Na és akkor ő elég durván hódított, de én független akartam maradni és hát eléggé passzív is voltam... aztán valahogy mégis beleszerettem. :) Azóta megkomolyodtam persze és már 3 éve együtt vagyunk

2020. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Próbálom eldönteni, hogy tényleg közel áll-e a két lehetőségből valamelyik, de nem :D Mi tök véletlenül ismerkedtünk meg, hosszú ideig csak felületes haveri kapcsolat volt, később laza kapcsolatba kezdtünk egy kölcsönös egymásnak esés után, aztán abból lett tartós végül szép lassan. Ő hamarabb gondolta komolyan, mint én, szóval talán picivel az "ő hódított meg" nyer, de amúgy tök kölcsönös volt az egész és csak úgy lazán kialakult.
2020. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyik sem igazán. Tinderen jobbra húztuk egymást, aztán nem sokkal utána rám írt, és beszélgetni kezdtünk. De én is aktív voltam, kérdezgettem sokat, és utána elkérte az elérhetőségeimet, és aztán a többi.
2020. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy egyetemi szakra jártunk, én kezdeményeztem az első beszélgetést. Utána két hónap után jöttünk össze, ennek kezdetét az első csókunk jelezte, amit ő kezdeményezett. Azóta felváltja hívjuk meg egymást programokra.

Azt mondanám, hogy ugyanúgy vettük ki a részünket a dologból.

24/L

2020. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Ez így leírás alapján inkább a 2. kategóriának tűnik. Ez nem zárja ki, hogy a férfi udvaroljon, csak arról van szó, hogy a nő már jelezte, hogy szívesen veszi a közeledést.
2020. dec. 16. 12:38
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom ezek közül egyikbe sem besorolni. Egy bizonyos oldalon rám írt, mert látta a válaszomat egy topikra, elkezdtünk beszélgetni mindenféléről, hajnalokig tartó beszélgetések voltak napokon keresztül, aztán képet cseréltünk, és találkoztunk. (Nem társkereső oldal volt.)

Ennek már 6 éve, már össze is házasodtunk.

2020. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Volt egy ismerősöm és az egyik barátnőm rávilágított, hogy talán tetszem neki. Szóval ráírtam hogy van-e kedve szexelni. Járás lett a vége :)
2020. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Talán a második lehetőséghez áll közelebb a dolog, de igazából nem volt lehetőség előre kinéznie egyikünknek sem a másikat, találkoztunk és egyszerűen csak alakultak a dolgok. Mármint ezt úgy értsd, hogy egy házibuliban találkoztunk reggel, és nyilván kölcsönös szimpátia volt, de senki sem kezdeményezett úgy kifejezetten, hanem csak amikor egymás mellé sodródtunk, akkor beszélgettünk, és így magától kialakult a vágy, hogy ezt tovább folytassuk, de mindkettőnkben, szóval amikor már elérhetőséget kért tőlem, akkor már elég nyilvánvalóak voltak a dolgok. Nem volt itt hódítgatás, egyszerűen csak történt egymás után minden, aminek történnie kellett :D
2020. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elejétől köcsönös volt a szimpátia. Az első randit ő kezdeményezte, ha ez válasz.
2020. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!