Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki egy lenézendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy lenézendő feminácinak tartja a legtöbb nőt, akkor miért próbálkozik? Mit lehet kezdeni az ilyenekkel?

Figyelt kérdés

Egy kollégám kapcsán merült fel a kérdést, meg az oldalt is gyakran olvasgatom, de sose hittem, hogy tényleg élőben is vannak ilyenek.

Szóval a szituáció: Egy kollégám 3x is próbált flörtölni velem, pedig tudta, hogy van párom, és egyértelműen jeleztem, hogy nem vagyok rá vevő. Amikor negyedszerre már nyíltan próbálkozott, akkor kibukott már belőlem emelt hangon, hogy "kérlek értsd meg, hogy hagyjál már békén", amit 2-3 kolléga hallott is.

Utána elkezdett gusztustalanul viselkedni, pl. kétszer is elment úgy az asztalom mellett, hogy "véletlenül" levert mindent. Amikor új iPhone-t vettem, és a többiek nézegették, kérdezgettek, hogy milyen, megéri-e az árát (mert ők is akartak venni), és mondtam, hogy nekem megéri, akkor beszólt egy olyat, hogy "az könnyen beszél, akit eltartanak". Ilyen fagyott csend volt utána, én meg csak annyit tudtam kinyögni, hogy ha eltartanának, nem dolgoznék itt.

Pár héttel utána felröppent egy hír, hogy egy teljesen másik részlegen dolgozó fiatal gyakornok csaj bepanaszolta a HR-en, hogy zaklatja. Én akkor szintén szóltam a HR-nek arról, amiket csinált, mert tudtam, hogy ha 2-en is panaszkodunk, akkor nagyobb eséllyel történik valami. Velem tartott egy kolléganőm is, akinek szintén soviniszta dolgokat szólogatott be (bár én ezt nem hallottam).

Lényeg a lényeg, az lett a vége, hogy elvileg üvöltözve összeveszett a HR-el, majd közös megegyezéssel távozott a cégtől.

Aznap, mikor elment, a parkolóban megkeresett, és elkezdett osztani, hogy nem elég, hogy a bunkó, beképzelt elutasításommal megaláztam mások előtt, szemétláda kígyó vagyok, mert akkor élesben nem mertem árulkodni, áskálódó qrva vagyok, amúgy is csak szexre kellek normális pasinak. Én úgy tettem, mintha nem hallanám, levegőnek néztem, és mentem volna el a kocsimmal, de folyamatosan akadályozott, beállt elém, és mondogatta, hogy "na mi van, ezt is a valagad alá tolták?", mire már lekevertem neki egy pofont. Erre ő is megpofozott engem, de akkorát adott, hogy egy pillanatra meg is szédültem, és magából kikelve ordibált, én meg nagyon megijedtem, és gyorsan elhajtottam a kocsimmal.

Erről az egészről már nem is szóltam egyébként senkinek.

Úgy vélem, hogy itt sok olyan pasi van, aki lehet, hogy valamennyire tudna azonosulni vele, szóval szívesen meghallgatnék véleményeket, hogy mi ennek a lélektana, és ha így vélekedik a nőkről, akkor miért akar maga mellé bárkit is, miért nem MGTOW, vagy valami... (?)



2020. dec. 18. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Első körben látlelet?

A pasimnak biztos, hogy szólnèk, és annak is utánajárnék màr csak azért is, hogy hurcolják meg, hogy rögzítette-e ezt egy térfigyelő kamera.

Biztos, hogy nem úszná meg, ha megütött volna.

2020. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Mert bszni arra jó lenne neki a nő. Az ilyen egoista barmokkal nem érdemes foglalkozni. Mindenki hülye aki nem ért vele egyet, vagy szóba sem áll vele. Nem vagyok az erőszak híve, de az ilyennek betérdelnék szívesen a farkába, de úgy hogy impotens maradjon utána egész életében.
2020. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1-esnek: Látleletnek nem lenne értelme, mert igazából csak egy durva pofon volt, de nyoma nem maradt. Annak viszont utána tudok járni, hogy a kamera rögzítette-e... Csak a kérdés, hogy lenne-e ebből valami.
2020. dec. 18. 13:09
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Miből, hogy látszik a kamerán, hogy akadályoz, beáll eléd, veszekszik, lekeversz neki egyet, aztán ő is neked?

Szerintem lenne. Mindenkèpp megpróbálnám. Megérné ráijeszteni minimum.

2020. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus lúzer, IQ gyenge barom.

Ne is f9oglsalko9zz vele többet, szerencsére vége a történetnek.

2020. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Addig, amíg nincs bizonyíték rá, nem lehet vele kezdeni semmit, mert meg van győződve róla, hogy ő nem erőszakos, ő csak ismerkedni akart, ő a tökéletes kedves férfi, aki csak azért nem ér el sikert a nőknél, mert nem elég jóképű / izmos / gazdag... bele sem gondol, hogy azért, mert zaklat, mert valószínűleg a mocskos lelkivilága a kisugárzására is kiül, hogy látszik, hogy a nőkben a megb.ható punit látja.


Én elkérném a kamerafelvételeket, ha vannak - még ha te is ütöttél először, látszik, hogy odament patáliázni.

Legközelebb ne üss a provokációra, ennyit el lehet tenni útravalónak.

2020. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérd ki a felvételt, és beszélj a többi kolléganővel, aki panaszt tett ellene.

Aztán ha őket is érte ilyen támadás, akkor menjetek be a hr-re asztalt borítani. Egyrészt, mert ők vettek fel, képtelenek voltak kiszűrni. Másrészt mi az, hogy közös megegyezéssel felmond?? A minimum, hogy ennek fegyelmi a vége, kirúgás, és nyoma is maradjon. Különben a következő munkahelyén ugyanitt folytatja. Mi van, ha a következő nőt komolyan megveri, csak mert elutasította?

Az ilyennek a társadalomban sincs helye.


Amúgy annyit tudsz tenni, hogy kerülöd az ilyeneket, amennyire csak lehet. A kedves elutasítást is felejtsd el: legyél hűvös, határozott, teljesen egyértelmű, de udvarias és nem sértő. A kedvességet félreértik.

Munkahelyen ez duplán igaz. Ha valaki kicsit is kedves, mosolygós, egyből azt hiszik, hogy minden faxba beleül.

2020. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha áskálódtál és tényleg sunyi gazember voltál megérdemelted.Jó lenne tudni pontosan mit értett az áskálódás és a nem élesbe alatt.Hogy huztad hogy szóljál a hr-nek és kihasználtad hogy más is szólt?Miért függött mástól hogy szoljál arról amiket tett?
2020. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
8as vagyok bár igy elsőre tényleg egy parasztnak tünik.Most komolyan elutasitod aztán még elkezdi leverni a cuccokat meg szemétkedni veled?Ez tényleg gyerekes.
2020. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
Amugy kérdező ott basztad el hogy megpofoztad.Ilyenkor mondnani kellett volna hogy ha nem megy el rendőrt hivsz.Mivel te kezdted a verekedést nem lenne igazad egyáltalán.Igen egy gyökér volt de azért valljuk be ez nem olyan amiért ugy igazából egy pofon jár.Nem kárörvendősködött a szeretett halálán stb.
2020. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!