Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban egy férfi attól lesz igazi férfi, ha minél több dekoratív nővel "szoros" viszonyba kerül?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyen fórumokon, hogy milyen a férfiideál a 21. században. Állítólag onnantól számít férfinak egy férfi, ha legalább 100 jó nőt megdug mielőtt megállapodik, ami nagyjából ilyen 40 éves kora körül az ideális. Igen, egy igazi férfi 40 éves kora előtt nem házasodik meg semmiképp, egy férfi ugyanis akkor a legkelendőbb, míg egy nő a 20-as évei elején/közepén. És természetesen legalább 10-15 évvel fiatalabb felesége van egy igazi férfinak. A vén tyúkok a lúzereknek maradnak, természetesen. Egy igazi férfi rájuk sem néz.

Mennyire fedi ez a valóságot a mai világban?



2020. dec. 21. 11:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen így van! Úgyhogy kapcsold ki a gépet, felejtsd el a gyakorit, és kezdj el jó nőket leszólítgatni az utcán, mert 60 évesen se lesz meg a 100 jó punci. Sok sikert!
2020. dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem csak a mai világra vetítve, hanem általánosságban véve is egy nagy baromság. Attól, hogy valaki végigmegy 100 nőn, még egyáltalán nem lesz férfi, nem ez tesz valakit emberré, hanem a személyisége.
2020. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Ne olvass ilyen fórumokat!
2020. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Istenem de ostoba vagy.
2020. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Ezt valami gagyi pua fórumon mondták?
2020. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

", hogy milyen a férfiideál a 21. században"


Sem nekem, sem a barátnőmnek nem idealunk a kiöregedett himluvnya.


23l

2020. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Bizony ez így igaz. Én pont ilyen férfi vagyok. Épp tegnap húztam meg a 97. jóféle luvnyát. Már csak 3 van vissza és megnősülök. 40 éves vagyok. Sose voltam még ilyen szép, mint most, hogy beérett a testem. Kopaszodok és őszülök. Imádják a nők bizony.
2020. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
2020. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%

Nyugodtan lehet tagadni, de ettől igaz:


Attól férfi valaki a mai világban, ha sok nőt megdug (100-at nem kell, azt csak a profik érik el!), és később házasodik.


Miért?


Először is, a nők kelletik magukat. 90%-uk kihívó ruhában van, de ez már annyira megszokott, hogy észre sem veszik.


Másodszor: az életet élni kell, a szép és sok nővel való szex az egyik legjobb dolog a világon.


Harmadszor: ha sikeres vagy a nőknél, az kihat az egész életedre.


Negyedszer: jobb egy nőcsábász fianak lenni. Egy ilyen fazon megtanítja majd a fiának, akinek nem kell bénázni, mint a többi tini fiúnak.


Persze jöhetsz azzal a szöveggel, hogy "nem attól vagy férfi, ha sok nővel kefélsz, hanem ha egyet szeretsz" - ezen sokan csak mosolygnak.


Komoly kapcsolatba a nőknél sikertelen pasik szoktak lépni, vagy olyanok, akik megfektették a fél várost.

2020. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
*vagy olyanok, akik megfektették a fél várost, ÉS már le akarják magukat kötni.
2020. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!