Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem akarta a barátját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem akarta a barátját megcsalni, de szakitani nem akart vele, viszont megtudta, h találtam egy másik nőt akivel ismerkedek, felhivott orditott velem a telefonba és letiltott. Mi volt a baja velem? 26F

Figyelt kérdés

Szóval a nyáron ismerkedtem az elöző munkahelyemen egy nővel, tetszett meg minden, el tudtam volna képzelni barátnőmnek de nem nyomultam rá mert két éve barátja van.. Tiszteletbe tartottam a kapcsolatát. Egy összejövetelen viszont egymás mellé ültünk és elmesélte, h a barátja csalja őt egy ideje. Le akart velem feküdni. Lefeküdtem volna vele ha egyedülálló lett volna de így h barátja van nem tettem meg. Nem haragudott meg rám.. Semmi ilyen nem volt mert elmondtam neki, h nekem ez igy nem fog menni, h kapcsolata van és még szakitani se akar. Közbe munkahelyet váltottam de azóta is havonta 1x-2x beszéltünk telefonon.

Úgy alakult, h november óta ismerkedek egy komolyabb szándékú korombeli nővel aki egyedülálló. Kitudodott az elöző munkahelyi nő előtt is, h más valaki tetszik. Felhivott telefonon és torkaszakadtábol ordibált velem, h mekkora féreg vagyok, nem vettem őt komolyan és a hátamögött mással ismerkedek..lecsapta és letiltott.

Nem értem mert lényegébe csak szexelni akart velem. Arra bárki mást is találhat magának. Valakinek van ötlete mi volt a baja velem??



2020. dec. 21. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem normális, ne is törődj vele
2020. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem arra sem érdemes, hogy töprengj rajta.

A nők gyakran ilyenek, mondom ezt nő létemre...

Persze férfiaknál is előfordul. Több vasat tart a tűzben, aztán mégis sz@rul esik neki ha őt mellőzik.

Neked normális a gondolkodásod a néhány sorból, amit írtál, neki meg nem...

2020. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
90%

#1esnek igazat kell adjak.


Legalàbb letiltottad?

2020. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3as: a csaj tiltotta. de szerintem jól járt😄😄 valami gond van a toronyban

1es voltam

2020. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Őrült 😄
2020. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Talonban tartott és abban a hitben élt, hogy te epedve várod, mikor szakít végre a pasijával, hogy egymáséi lehessetek. Csakhogy rájött, hogy nem ez a helyzet és rosszul érezte magát, hogy ezek szerint mégsem ő mindenki álmai asszonya, és csalódott, gondolom első sorban magára haragudott (nem feltétlenül tudja ezt ő maga sem), amiért ilyen helyzetbe került/hozta magát. Gondolom tetszettél is neki (valamennyire biztosan, ha szexelni akart), és így a sima egyszerű féltékenység is közrejátszott a jelenetben.


Mindenesetre nagyon jól tetted, hogy nem feküdtél le vele és határozottan jobban jártál nélküle.

2020. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Figyelemre vágyott csak, igazából nem kellettél volna neki csak arra, hogy játszmázzon veled, hogy veled mutogathassa magát a párjának, hogy érdekli Őt más is,(ha már Ő másra fordít figyelmet és csalja) bosszút is akart így állni, hogy veled lefekszik.


Infantilis személyiség, hisztizett csak egyet, mint egy toporgó, ordító gyerek.

2020. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!