Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire súlyos, ha folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire súlyos, ha folyamatosan elpirulok és lesütöm a tekintetem ha valakivel beszélek? Nagyon sokszor leégek beszélgetés közben, főleg ha ellenkező nemű az illető!?

Figyelt kérdés

Mi az oka?

Ha lányokkal beszélek, és azok jobban vagy szebbek nálam, akkor is előfordul. Középiskolában azért nem jelentkeztem ha tudtam a választ, mert ha a tanárral kellett beszélnem, leégtem...


2020. dec. 23. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az egyik tanárnő rendszeresen kihasználta ezt... Láthatóan élvezte a szituációt...
2020. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon súlyos, és is hasonló vagyok.
2020. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!