Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy azok a nők, akik olyan dumákkal jönnek, hogy számukra a személyiség a fontos és hogy az intelligencia szexi, ugyanúgy csak jóképű férfiakkal hajlandóak ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 18:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, légy szíves, fejtsd ki, hogy számodra miben merül ki az intelligencia (mi az elsődleges, legegyértelműbb megnyilvánulása), aztán azt, hogy szerinted alapból, mondhatni első blikkre mik a legfontosabb jellemzői a jó személyiségnek. Komolyan kíváncsi lennék.
2020. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Amiért a férfiak is ugyanilyenek. Legyen a csaj kedves, aranyos, de azért lehetőleg nézzen ki jól is.


Egy férfi

2020. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%

Annak, hogy a nőkre jellemzőbb, hogy a társadalmi elvárások szerint hazudnak.

Amúgy én is ismerkedtem ilyen lánnyal. Elment rá egy évem. Aztán, beközölte, hogy már nem szeret, de én ilyen meg olyan jó ember vagyok. Aztán, összejött egy nálam jobban kinézővel, aki amúgy csak kihasználta és később ő szívott.

Nem lett volna gond, ha közli hogy a külső az oka az egésznek, csak hát, akkor levágta volna a környezetében mindenki, hogy felszínes. Így viszont szépen berakhatta magát egy morálisan felsőbbrendű áldozatszerepbe.

2020. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Hát, mert azért némi kémia kell. De kinek mi a szép? Ez eleve szubjektív, az viszont alap, hogy a másiknak legyen némi sütnivalója.
2020. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván ha valaki nem tetszik, nem fogok vele járni. De bármennyire tetszik is, ha nem intelligens, számomra nem vonzó. Ez van. Ez nem hazugság, hanem tény. Még szerencse, hogy léteznek helyes és intelligens férfiak is, tehát van miből választani.
2020. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%

#3: Mindenki választ egyet a kedvenc trendi sirámok közül szakításnál, annak megfelelően mi a gyenge pomntja, mire érzékeny:


- jóképűbb volt

- gazdagabb volt

- magasabb volt

- izmosabb volt


Az még véletlenül sem jut az eszetekbe, hoy más oka volt.

2020. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
11%
Nők mindent pénzben mérnek.
2020. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
19%

7.-nél a pont!


Személyiség? Jóképűség? Diploma? Ezek kit érdekelnek?


Kocsi, lakás, jó és biztos fizu legyen.

2020. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

Mert szeretnének fizikailag is vonzódni a párjukhoz.


Számomra is vonzó az intelligencia, épp ezért van intelligens és szerethető szenélyiségű, MELLÉ jóképű párom.

2020. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%

#6: Nálam alap, hogy mindent megbeszélek. Nem kiabáltam, nem akadtam ki, szimplán megkérdeztem, hogy mi a helyzet. Sablonválaszokat kaptam.

Csak hát, a csaj egyik barátnője az én egyik lánybarátom volt és neki elárulta a dolgot, hogy tényleg a külső volt a döntő tényező.

Nekem amúgy rengeteg más dolog is eszembe jutott, először mindenért magam okolom, de ennél kibukott a dolog.

(Egyébként volt olyan barátnőm, akivel nem foglalkoztam eleget és ezért lett vége. Ott ő ezt nyíltan ki is mondta és nem bejáratott sablonokkal lett vége.)

2020. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!