Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szinte mindegyike...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szinte mindegyike kizárólag olyan férfival létesít párkapcsolatot, aki igazán tetszik neki. Szerintetek a férfiak kb. hány %-a jár olyan nővel, aki igazán tetszik neki és nem csak azért van az adott nővel, hogy legyen valakije?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 20:45
A kérdező szavazást indított:
0-10 %
10-20 %
20-30 %
30-40 %
40-50 %
50-60 %
60-70 %
70-80 %
80-90 %
90-100 %
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Nem igaz, a nők jelentős része azzal van, aki meg tudja fizetni a társaságát. Nem feltétlen készpénzzel, hanem azzal, hogy jól kereső orvos például, és tud gálánsan udvarolni, meg van jó kocsija. És ez jobban bejön a nőknek, mint a Tesco őre, még ha az a srác ilyen is: [link] (A srác valóban őr!)


A férfiak meg...örülnek ha kapnak egy kis nyálkás húst. Tekintve, hogy kevésnek telik japán diáklányra, bikinimodellre, MILF-re,...

2020. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Leírom őszintén.

Sportoló vagyok, szinte minden nap edzek, de iszonyatosan szálkás izmos vagyok.185cm, 90 kg, sötét sűrű fekete haj.Szerszám is elég nagy ezek mell.

mindig is idősebb nőket kerestem és eltartanak.

nem tagadom, de mellette mindig megadom nekik ami kell.

persze saját bevételeim is vannak, sportágamban eb és vb versenyekre járok.

32F

2020. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
A férfiak sokkal kompromisszum készebbek, mint a nők, a nőknek az átlagos férfiak sem jók.
2020. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Sok molett nőnek is simán van párja.
2020. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Eggyel több ok, amiért nőként nagyon válogatni kell, mert nem akarom egy ilyen mindegy, csak punci legyen hozzáállású pasi mellett végezni.
2020. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem, csak a szép nőkre igaz ez. Az átlagos vagy csúnyább nők olyannal vannak, akivel van közös vonzalom és talál benne értéket, de az igazán tetsziktől sokszor fényévekre van.

Attól, hogy egy átlagos nő válogat az átlagos férfiak között, az nem az jelenti hogy nem jók az átlagos férfiak, hanem az átlagossága mellett kell legyen benne valami plusz, ami megfogja.

2020. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Adlak 6os!
2020. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Kivágott szánalmasoj vagytok. Nem hiába nincs senkinek.
2020. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy nem értem ezt a nemek közötti hisztit. Egyiknek sem könnyű. Mind a két nemből látunk ilyenre meg olyanra is példát.
2020. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon sok olyan is van, akinek, mikor összejöttek, tényleg tetszett az asszony. aztán eltelt 10 év meg jött +20-30kg...

pl. én. a hetero pasik 90%a megnézett, megfordult utánam, tetszettem neki, stb. nem nagyzolás, valóban. 21 évesen házasodtam (7 éve). aztán jött egy jó kis hormonzavar meg plusz 30kg, máris nem olyan rózsás a helyzet... igaz, már csak 15 van rajtam, de akkor is.

2020. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!