Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak az exemnek Karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak az exemnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottunk, mindketten elcsesztük. Én szakítottam vele, utána még írásban ,,elbúcsúztunk" egymástól, aminél én nem írtam már a végén. Szerintetek írjak neki az ünnepekkor? Tudom, hogy hülyén hangzik, de ez egy jó alibinak tűnik, hogy kiderítsem lehet-e még esélyünk együtt. Azt hiszi haragszom rá, pedig nem, én még mindig szeretem, és beláttam a saját hibáimat. Nincs senkije még, de természetesen elfogadnám, ha nem akarna már semmit tőlem. Egyszerűen tudnom kell, hogy lehet-e még esélyünk. Nagyon hülye ötlet?

2020. dec. 24. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Ha szeretnél vele újrakezdeni akkor mindenképpen megéri megpróbálni, de lehet inkább karácsony után kellene, hogy ne rontsd el az ő ünnepét és a sajátod sem, ha visszautasít.
2020. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Írjál, mit veszíthetsz? Maximum nem úgy válaszol, ahogyan vágysz rá, de legalább megtudod, hogy van-e esélyed.
2020. dec. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Írj, egy eleted van csak. Deritsd ki, kit érdekel, hogy ki mit gondol?

Max akkor lenne gáz, ha 2. Esély...

2020. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Az. Tanuld meg hogy következményei vannak a döntéseidnek és nem játszadozunk másokkal, csak mert karácsonykor és a korlátozások miatt egyedül érzed magad.


Ha annyira érdekelne a másik személy, akit a végén már válaszra se méltattál, akkor nem alibiket kerestél volna, hanem normálisan írsz neki, hogy beszélni szeretnél a kapcsolatotokról és hogy van-e jövőtök még.

2020. dec. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne írj neki.
2020. dec. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4

A döntésem amiatt született meg, mert ő nem úgy állt akkor a dolgokhoz, mint kellett volna. Ezt azóta ő is beismerte...

Annyira butaság volt azt írnod, hogy a korlátozások meg az ünnepek miatt érzem egyedül magam és emiatt én ,,játszani" akarok vele. Kicsit sem erről van szó. Vannak udvarlóim, akikkel minden akadály nélkül együtt lehetnék, ha a magány irányítana valamelyikükkel járnék, nem az exemet akarnám.

Az hogy ,, válaszra se méltattam" amiatt volt, mert mindent elmondtam neki szóban, és leírtam, hogy ne beszéljünk, mert csak nehezebb lenne mindkettőnknek. Annyi történt, hogy övé volt a végső szó, valakinek lennie kellett. De nyilván te ebbe is sokkal jobban belelátsz.... :D

Abba igazad van, hogy a döntéseimnek következménye van. Ez rá is ugyanúgy vonatkozik, ő döntött úgy, hogy úgy áll hozzá a kapcsolathoz, ahogy hozzáállt. Ennek lett a következménye a szakítás. Emberek vagyunk, mindketten hibázhatunk és mindketten meg is bánhatjuk a hibáinkat. És dönthetünk úgy, hogy dolgozni akarunk rajta..

2020. dec. 24. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!