Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen szar ha ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen szar ha ott lent borotválom (fiú)?

Figyelt kérdés

Egyszer csak úgy kipróbáltam, hogy leborotválom a péló környékét, de nem tudom, hogy én voltam béna (még nem nagyon kellett borotválkoznom), vagy ez tényleg ilyen szar?

Napokig szúrt/viszketett amíg egy kicsit nem nőtt meg.


2010. aug. 13. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én soha nem tolom le csupaszra...
2010. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

XDXDXD

a nőknek is ilyen szar, ha visszaolvasol a korábbi kérdésekre XD

2010. aug. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, ez természetes, az elején mindenkinek így van. Nekem is iszonyúnan viszketett utána, érdekes. Meg kell szokni! Szerintem nyugodtan borotváld, de utána kend be testápolóval, hátha az lenyugtatja. Pár alkalom és utána már nem fog viszketni. :)

18/L

2010. aug. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, és nekünk nőknek mindig ilyen sz*r érzés:) Képzeld el, h minden amit borotválnunk kell ilyen érzés:D najó azért nem, de tényleg elég rossz.
2010. aug. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fordúlt elő de ez csak ügyesség kérdése.Én havonta szoktam de nem mindegy ,hogy borotválod.Jó borotva kell és persze óvatosan kell csinálni.De villany beretvával is lehet.Persze azzal is csínnyán kell bánni.
2010. aug. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

azért szúr mert nő vissza és szerintem babrálja a bőr vagy nem tudom. xD én is borotválom már vagy másfél két éve.mostanában nem jelentkeznek ezek a tünetek de eleinte nekem is voltak ilyenek. :S nekem a testápoló nem jött be. csípte. bár lehet a testápolóval volt a gond. am attól is viszkethet hogy simán vízzel borotvalod és a szőrtüszőket megbolygatod. használj oda is borotvahabot. könnyebben lejön, nem is kellemetlen.


15/f

2010. aug. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és mondlyuk nemtudom nekem jó érzés volt megszabadúlni tőle pl.
2010. aug. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a szűr növekedési irányával megegyezően húzd a borotvát nekem ez jött be különben begyulladnak a szőrtüszők...

16/f sok sikert

2010. aug. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet inkább maradok a megszokottnál, ollóval kicsit lejjebbvágom ha már nagyon át akarja venni az uralmat, nem ér meg annyit, hogy én ezért szenvedjek :)

Kösz a válaszokat.

2010. aug. 13. 02:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáld megkapálni rotációs kapával
2010. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!