Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki is az "igazi" tulajdonképpen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki is az "igazi" tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Akivel összeházasodsz, gyereket vállalsz, stb., ez idáig szép és jó, de sok a megcsalás, válás, csak a gyerek vagy a pénz miatt maradunk együtt, akkor tényleg megállja ez a definíció a helyét?

2020. dec. 25. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Akivel nem olyan kibírhatatlanul szar, hogy inkább elválsz és borítod az egész életed, mint még egy napot vele tölts a közös poklotokban.
2020. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A te definíciód rossz.

1. Nincs igazi. Olyan van, akivel összeilletek.

2. Nagyon kevés olyan ember van, akivel tényleg jól összeilletek. Nem csak egy. De kevés. Van, aki élete során 2-3 ilyennel is találkozik, van, aki csak eggyel, és van, aki eggyel sem.

3. Sokan nem azzal házasodnak, akivel összeillenek. Olyat találnak, aki éppen vonzza őket, belezúgnak, ezért figyelmen kívül hagyják a hibákat és a figyelmeztető jeleket.

De idővel ezek egyre zavaróbbak lesznek, és elmúlik a vonzalom.

2020. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki megtalálná az "igazit", akkor nagy valószínűséggel nem lenne ennyi válás és ennyi családon belüli erőszak 🤷‍♂️
2020. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit eszedbe nem jutna megcsalni, mert a legjobb barátod, társad, szeretőd egyszemélyben.
2020. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mire eljutnak a házasságig, már csak kb megalkuvásból teszik. Jó - jó, de nem az "igazi".

Főleg, akik félnek, hogy kifutnak az időből.

Van ismerősöm, aki már a negyedik feleségét "fogyasztja". Megad neki látszólag mindent, mellette viszont hajtja a nőket, többek közt engem is akart. Kérdem én, minek vette el? Azért, hogy ne legyen egyedül.

Biztos vannak őszinte érzelmekre épülő kapcsolatok is, anyukámékat például szó szerint a halál választotta csak el sajnos, 20 év után. Barátaim szülei javarészt már elváltak. Az exem szülei nem, de külön szobában élnek és már csak az anyagiak miatt vannak együtt. Szóval, szerintem az emberek jelentős része nem az "igazival" van együtt. Az igazi az, aki fontos számodra annyira, hogy törődsz a kapcsolatoddal évek múltán is, mert nem akarod elveszíteni a párod. Kötődsz hozzá, a legjobb barátod, a másik feleddé vált. Elfogadod őt úgy, ahogy van. Viszont olyat találni, aki szintén így gondolkodik rólad és ő is tudja értékelni, amije van.. Hát nem tudom, van-e ilyen. Én nem rég koppantam hosszú évek után, ez eléggé megijesztett. Én úgy éreztem, sosem szeretett még engem annyira senki, mint ő, mégis az újdonságot választotta. Ezekután hogy higyjek abban, hogy 1x találkozom olyan emberrel, aki hasonlóan gondolkodik mint én, én leszek számára az "igazi", és nem dob el 5-10-15-20 év után sem?

2020. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Az éppen aktuális. Van az első szerelem, majd lesz összeveszés. Aztán jön a következő, a következő, a következő, akivel végre összeházasodsz. Majd elváltok. Aztán jön a következő, a következő, akivel lesz max. egy 5 éves "tartós:):):)" kapcsolatod. Közben azért lesz vagy 2 pulya is idővel. Aztán megint jön a következő, de már lazább kapcsolatokkal. Majd megöregszel, és vége.
2020. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
nincs olyan, hogy igazi
2020. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Aki a picsádat kinyalja annak ellenére is, hogy te tojsz a fejére, mert éppen olyan hangulatod van ezért te is igyekszel a kedvébe járni, ha van eszed és némi lelkiismereted, odaadásod és gerinced.
2020. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Valóban nem létezik olyan, hogy "igazi".

Olyan van, hogy "igaz" barát, társ, szerető, apa/anya, stb...

És ez csak annyit jelent, hogy egymáshoz valók. Egy húron tudnak pendülni.

Maga a szó, hogy IGAZ... már magában rejti azt, hogy nem hamis. Ám ez nem úgy értendő, hogy ami valódi gyémánt, arany, vagy gyöngy, drágakő, csili-vili ékszer... csakis az lenne az "igaz".

Maga a vas, vagy a Duna-kavics is lehet igaz. De, ha egy őszinte kavics akarna párba állni egy őszintétlen gyémànttal... ház az nem túl jó ómen. Az a kapcsolat kudarcra van ítèlve. Egyszerűen nem tudnak vegyülni, egymásban feloldódni. Pont úgy, mint olaj a vízzel, vagy homok a liszttel. Más-más a fajsúlyuk.

A szeretet, vagy még inkàbb a szerelem csak a Másik szeretetében, szerelmében kèpes feloldódni.

Az ERŐ legyen veled!

2020. dec. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki vonz mint a mágnes.
2020. dec. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!