Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire telik magányosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire telik magányosan a karácsony?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé. Nincs barátnőm, mert ronda vagyok.
2020. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
72%

Elvagyok, nézegetem a gyk-t, masztiztam egy félóràt, aztàn meg az új télikabàtom hàtàt raktam össze.


A Bunyó Karàcsonyig, meg a Reszkessetek betörők lemaradt.

2020. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem eléggé, bár nem a magány a legrosszabb.
2020. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden napom magányos a karácsony már fel sem tűnik...
2020. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon.


A covid miatt nem tudtam haza utazni a családomhoz.


Ráadásul a neten beszélgetek egy sráccal, és még ő sem néz felém. A világ idiótája vagyok, hogy várok rá..

2020. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaja, ez a COVID korlátozás dolog eléggé betesz mindennek. Mi ilyenkor a srácokkal szoktuk megtartani a szokásos karácsonyi bulinkat, de a korlátozások miatt nem lehet. A családlátogatást pedig letudtam tegnap + ma
2020. dec. 25. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A család itt van körülöttem, így magányról nem beszélhetünk, de közel a 30-hoz már jó lenne barátnővel is karácsonyozni valahára.
2020. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányom kamaszodni kezdett, nem igazán foglalkozik velem, a gép előtt ül egész nap. Ez az élet rendje. Én meg nyelvet tanultam, videókat néztem, gyikeztem, főztem. Még a társkeresőre is felnéztem, de nincs nagy forgalom ilyenkor. Meg olyan lehangoló is valahol ez az egész.
2020. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!