Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyok miért ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Nem volt sokáig pénzem aztán később nyertem külföldön egy nagyobb nyereményt amit befektettem meg minden és abból gazdagabb lettem mint az átlag. Amikor nem volt pénzem nem is beszélgettek de így hogy van így akarnak de én utasítom őket már vissza mert nekem nem kell olyan lány akinek a pénz az első.

27/F


2020. dec. 25. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell egyből azt mondani, hogy mind csak a pénzre megy, ez valamennyire normális dolog, hisz akinek pénze van, az valószínűleg ésszel szerezte (oké te nem, de sokan igen), és teljesen normális, hogy a nők az okos és sikeres férfiakhoz vonzódnak. Akinek nincs pénze, az sikertelen az élet egyéb területein is, valószínűleg frusztrált emiatt, senki nem akar egy ilyen férfit, mint ahogy ez fordítva is igaz, a férfiak is olyan nőt keresnek, aki talpraesett, tud főzni, van munkája, tehát sikeres az életben.
2020. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

a lanyok nem ilyenek. biztos akad egy-ketto, aki csak a penzre hajt, de ez egy buta altalanositas. olyan, mintha azt mondanam, hogy az osszes ferfi rohadek es csak kihasznal.


amugy ezt igy az ismerkedes elejen honnan tudtak, hogy van penzed vagy nincs? senki nem ezzel kezd egy beszelgetest, nyilvan aki milliomos, azon ranezere is latszodhat, de egy atlagos kulseju, oltozeku sracrol senki nem mondja meg elsore, hogy mennyire penzes.

2020. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Na még egy idióta, aki csak általánosítani tud. Kérlek tedd meg, hogy magadba nézel és vedd sorra, hogy a pénzeden kívül ugyan mit tudsz felmutatni. Ha legalább 3 értelmes és értékes (nem anyagi szempontból) dolgot, akkor nincs több kérdésem. Ha nincs semmi más, akkor viszont gondolkodj el kicsit magadon. Valóban léteznek pénzéhes nők, de attól még nem mindegyik az. Ha egy nyomorék vagy, akiben semmi vonzó és értékes tulajdonság nincs, akkor ne csodálkozz, hogy legalja és érdek nőkkel találkozol csak. Fejlődj és dolgozz magadon.
2020. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Hülyeség, amit kérdezel.

Nekem egyetemista koromban nagyjából semmi pénzem nem volt.


Szoctámból, diákhitelből éltem, és a legjobb nőket varrtam le, heti 2-3-at.


Most elég jól élek, elég jó ruhákban járok, drága cuccaim vannak, mégsem akar senki random leszopni az utcán.

2020. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet vonzani nőket egy rakás tulajdonsaggal. Ha nem lehetne, akkor nem látnál egy nőt sem arufeltolto fiúkkal, és nem látnál apró kis albérletet közösen fizető fiatal párokat sem, márpedig ilyenekből rengeteg van.


Lehetsz például érdekes, intelligens, kezdemenyezo, jóképű, gazdag, stb.

Ez fair, nem? Kell valami amivel felkelted valakiben a figyelmet.


Ha valakinek jó beszélőkéje van, akkor az illető annak a segítségével kezdi el vonzani a nőket. Ha jó humora van, akkor azzal. Ha valakinek esze van, akkor az ezt vonzónak találó nők nem tudnak ellenállni neki. Ha egy férfi jóképű, akkor természetesen bukni fognak rá a nők.


Ha viszont egy férfiban nincsenek különösen jó tulajdonságok, hanem csak egy szürke folt a színek szivárványában, akkor ő csak abban reménykedhet, hogy egy nap meggazdagszik, a pénzével tűnik ki az atlagból, hogy magához vonzza azokat a nőket, akik a vagyonra buknak.

Veled ez megtörtént, ehhez pedig úgy állsz hozzá, ahogy akarsz.

Ha frusztrációval akarsz akkor jogod van hozzá, ha viszont szerencsének érzed, akkor ahhoz is jogod van.

2020. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#4 és mi ennek a fordulatnak az oka?
2020. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem kamu kérdés.
2020. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#6) hosszútávú kapcsolatban élek, ezért nem kezdeményezek a nőknél. Korábban bulikban lazán összeszedtem őket.
2020. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Amennyiben tényleg így van, szerintem te sem veszed észre, hogy jobb lett a külsőd. Jó a fodrászod, minőségi ruhákat viselsz, van lehetőséged egészségesen enni és ettől szebb a bőröd, stb...

Na meg persze van egy tartásod, amit az anyagi függetlenség (és biztonság) ad.

2020. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen meg adott nekem nemi onbizalmat de ennek ellenere a nok ezt valahogy kiszagoljak aki jo anyagi korulmenyek kozott él és akkor mar szoba állnak barkivel aki kicsit gazdagabb. Ezt az irom mert utobbi idokben ismeretlen noktol kaptam csak ugy uzenetet.
2020. dec. 25. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!