Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok neki, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok neki, hogy azért kerülitek, hogy elfelejtsétek?

Figyelt kérdés

Egy munkatársammal már lassan egy éve beszélgetünk. Olyan kis viccelődésnek indult, beszólogatásokkal. Ő házas, ezért fel sem merült semmi egyéb a beszélgetésen kívül. De persze ahogy lenni szokott, beleszerettem. Ne ítéljetek el, erről nem tehetek, természetesen nem fog történni semmi köztünk. Vannak szexuális jellegű beszólásai, néha hozzám ér, ha találkozunk, végigsimít a karomon, vállamon. Én viszont most eldöntöttem, hogy elfelejtem, mert nagyon fáj. Méghozzá úgy, hogy nem keresem, kerülöm ha benn is vagyok a munkahelyen. Most én szabin vagyok, be is volt állítva hogy out of office, ennek ellenére rámírt, hogy boldog karácsonyt kívánjon és nehezményezte (nem először) hogy nem megyek hozzájuk, nem keresem őket a munkahelyen stb. Elég egy pár szó tőle és totál visszazuhanok. Már minden este vele álmodok, nem érzem, hogy ki tudnék ebből jönni.

Elmondjam neki, hogy ne keressen, mert ez a helyzet? Félek, hogy nagyon kellemetlen lesz ez az egész. Ti mit tennétek?


2020. dec. 25. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges. Egy idő után úgy is abbahagyja majd. Valószínűleg látja rajtad, hogy mi a helyzet és kell neki az ego növelő. Ezért van az, hogy zavarja hogy nem ugrálod körbe.
2020. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért kerülöm, hogy mielőbb elfelejtsem, akkor nyilván nem venném fel vele a kapcsolatot, hogy elmondjam neki.


Jóságos Ég!

2020. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

"Elmondjam neki, hogy ne keressen, mert ez a helyzet?"


.

Ráadásul, ha elmondanád neki, hogy "mi a helyzet", kiadnád magad, ő ezt felhívásnak értelmezné, annál jobban nyomulna.

Tudd, hogy nem TE kellesz neki, csak a tested.

jobban nyomulna

2020. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es. nem is veszem fel. De ő állandóan rámír.

1-es. Remélem. Mert már egy éve lassan ez megy

2020. dec. 25. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek írsz vissza neki? Ha igazából ignorálni akarnád, nem is válaszolnál neki. A többi meg csak kifogás...
2020. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindig munkaügyben kezd. Arra pedig munkaköri kötelességem válaszolni
2020. dec. 25. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak arra válaszolj. Nem kell személyeskedni.
2020. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2020. dec. 25. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!