Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen akkora a hasam mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen akkora a hasam mint egy 5 hónapos terhes. Kiszemeltem egy személyi edző, lehet esélyem? Amúgy csinos vagyok!

Figyelt kérdés
Izmos kar, csinosak a lábaim (táncolok) szépnek tartom magam viszonylag, de sajnos a pocakom más tészta. Felmenőim mind puffadnak ezt örököltem. Ha felpuffadok, ami igen sokszor van, esküszöm hatalmas a hasam. Ha ezt meglátja szerintem kiszalad a világból
2020. dec. 27. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha puffadás a probléma és nen az elhizas miatt van nagy hasad, érdemes lenne kivizsgaltatnod magad, hogy mi okozza a puffadást (valamilyen érzékenység vagy allergia, krónikus belbetegseg) és azt lehet kezelni.
2020. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Csatlakozom az elsőhöz. A helyedben inkább az egészségem miatt aggasztana a puffadt had, mert a kezeletlen allergia, érzékenység könnyen tud bélgyulladást, fekélyt, és más igen kellemetlen dolgokat okozni.
2020. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
szedj fel egy kis hasizmot otthoni tornával és mindig egyél kis adagokat. ha kicsi adagokat eszek, eleve kevesebbet is eszek, hatékonyabbb az emésztés, nem rohad egyik kaja a másikra, így mondhatom hogy szép lapos hasam van.
2020. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem eszek sokat voltam már gasztrosnál de nem talált semmit.
2020. dec. 27. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Tejet kerüld, aztán próbáld figyelni, mennyire javult...
2020. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tejterméket*
2020. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Tejtermékek, hüvelyesek, túlzott fehérje fogyasztás, néhány zöldség és glutén érzékenység is okozhat ilyet. Én felkeresnék egy új orvost a helyedben, ha csak picit is úgy érzed, hogy nem volt mindenre kiterjedő a vizsgálat (terheléses vagy jobb esetben inkább genetikai teszt pl). Nálam 2 évig nem jöttek rá egy szimpla laktóz intoleranciára, annyira bambák voltak... 2 napig hánytam sugárban kisebb megszakításokkal (sikerült ugyanis enyhén megmérgeznem magam, tudtomon kívül), mire hajlandóak voltak foglalkozni velem.
2020. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!