Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval 5 éve szó nélkül otthagytam a menyasszonyomat, elutaztam és nem adtam magamról életjelet, nagyon rossz időszakom volt és nem láttam más megoldást! Idén karácsony előtt hazaköltöztem a szüleimhez, fel akartam keresni, de csak egy férfit találtam a házánál aki elvileg a férje és a nő pedig a gyerekkel volt vásárolni. Tehát, férj, gyerek és minden egyéb 5 év alatt? Nagyon kiakadtam, oké nem vártam hogy tártkezzel fogad majd, de akkor is, ez dúrva...

2020. dec. 28. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Amit te csináltál, az ennél milliószor durvább. Vagyis inkább végtelenszer. 5 év hosszú idő, még ha 1-2 évig gyászolta is a kapcsolatotokat, még mindig 3-4 év marad, ami bőven elég ismerkedesre, esküvőre, babára.
2020. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Mi van, berúgtál, miközben az Izaura TV-t nézted, és az egyik szappanoperáról azt haluztad, hogy a te életed?

Vagy csupán szünet van az iskolákban, a sok hülyegyerek unatkozik, és azért jönnek sorban a trollkérdések?

2020. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Soha a büdös életbe nem akarnék olyan pasit látni aki szó nélkül elhagyott. Tudod te egyáltalán milyen nehéz egy ilyet feldolgozni? Kérdés ezer válasz semmi mert nincs kitől. Nem tudhatod min ment keresztül még te el voltál. A helyedben békén hagynám. Ott a férje aki legalább őszintén szereti mert ha te szeretted volna nem hagyod ott egyetlen szó nélkül.
2020. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne trollkérdés? Tényleg meglepődtem!
2020. dec. 28. 09:03
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Csak azon gondolkodom, hogy tényleg léteznek-e ekkora seqqfejek, vagy tényleg valami unatkozó hülyegyerek írogatja ki ezeket....
2020. dec. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitted majd ezek után vár rád?
2020. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi durva! Te atbas*tad, igy fogta magat es tovabb lepett. Mindenkinek ezt kellene tennie!

Szamomra inkabb az a durva,hogy van pofad csak ugy visszasetalni az eletebe! - mar ha a kerdes nem kamu.

2020. dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Neked van igazad.
2020. dec. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%
Jah es, hogy a konkret kerdesre is valaszoljak: a helyedben fulem farkam behuznam es visszatakarodnek oda, ahol 5 evig el voltam.
2020. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
En meg azon is csodalkozok, hogy a ferje miert nem vert pofan...
2020. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!