Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről? “A rendsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről? “A rendszeres, jó szex az egyik alappillére a hosszútávú kapcsolatnak, házasságnak.”

Figyelt kérdés
Ha az nincs rendben, és nem tudják a felek megjavítani, akkor jobb, ha szétválnak útjaik. Mi a véleményed ezekről az állításokról?
2020. dec. 28. 15:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaz. Mi ezért váltunk el. Én jóval kevesebbszer igényeltem, a párom pedig többször, ezért sok volt a vita, végül teljesen elidegenedtünk.
2020. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Így van ez is kell hozzá.
2020. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy ez is csak a két fél igényeitől függ. Aszexuálisoknak és extrém alacsony libidójú embereknek is lehet jó kapcsolata, ez nem ettől függ.


A gond ott van, mikor lenne igény a szexre, csak az rossz. Vagy lenne rá igény, de nem egymással. Vagy eltérő igények vannak szexuális téren.

2020. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek. Hangsúly persze az EGYIK alappilléren van, viszont ugyanúgy alappillér. Ha háromlábú asztalként szeretném a kapcsolatot leírni, akkor egyik lába a szex, másik a kommunikáció, harmadik pedig az önismeret lenne. Bármelyik hibádzik a három lábból, hosszabb-rövidebb-törött, akkor nagyon ingatag lesz és bármit akarnál rá pakolni, összeomlik a pitshába az egész.
2020. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem a fő mozgatórugója, viszont az egyik alappillér, igen. Főleg az hogy az igények passzoljanak ilyen téren.
2020. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindenkinek, ezt a mondást az találta ki aki számára elképzelhetetlen a jó szex nélkül egy párkapcsolat. És azok fognak helyeselni is akik szintén hasonló beállítottságúak. Ettől függetlenül másoknak másodlagos a szex, sokkal fontosabb a közös életstílus, a szellemi élet aztán valahol ott lesz a szex is a sorban, de nem elsődlegesen. Mindenkinek más a habitusa, pszichéje, nem mindenkinek ugyanaz a fontos. Az életkor sem mindegy, milyen életszakaszban vagyunk.
2020. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#6- abból a szempontból mindenképp fontos, hogy egyezzenek az igények. #4 válaszoló vagyok, én ugyan nem írtam le, de odagondoltam, hogy a jó szex az mennyiségben és minőségben mindenkinek mást jelent, ha valakinek ott van a sor legvégén a szex, de olyannal jön össze, akinek az egyik legfontosabb tényező, akkor ott hiába jó a minőség és a mennyiség, mindig konfliktusokat fog okozni, míg ha két aszex vagy két nimfomán akad össze, akkor náluk ez sosem lesz probléma, hiába számít "abnormálisnak" a külvilág szempontjából az ő szexuális életük. Vonatkozik ez ugyanúgy bármiféle fétisre, vágyra, akármire. Ha ez nem stimmel, akkor komoly gondok lesznek a kapcsolatban és valaki sérülni fog.
2020. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igaza lehet a #6. válaszolónak azokra a ritka esetekre, amiket a kérdés juttatta eszébe. A nagy általánosság szerintem az, amit fentebb többen is leírtak. A szerelemnek házasságba váltásához, vagy a tartós házassághoz, más egyéb fontosnak tartott nézetek egyezésén kívül nagy szerepe van a szexuális összhangnak. A létfenntartási ösztön (evés, harc az életért) és a fajfenntartási ösztön (gyerekvállalás) a két legnagyobb ösztöne az embernek. Persze, mai időkben a Napnál is világosabb, hogy a szex nemcsak a gyereknemzésért van az emberek életében, hanem a gyönyörszerzés érdekében is és ki nem akarna részesülni a gyönyörben?

Ffi.

2020. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy másik alappillére a hűség (bizalom, tisztelet, stb), ezért igen, a jó szex fontos. Elvégre azt is kimondjuk, hogy innentől már csak egymással fogunk szexelni.

A jó szexnek pedig az, amit mi ketten annak gondolunk. Ha mindketten arra vágyunk, hogy naponta kétszer, fekete lakkbőrbe öltözve, egymást ostorozva, akkor az, ha mindketten arra vágyunk, hogy egy évben egyszer misszionárius pózban, sötétben, akkor az.

2020. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%
A kefélés vitte előre a világot.Semmi se lenne nélküle.Se fejlődés se háborúk,semmi.
2020. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!