Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várja sok férfi azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja sok férfi azt, hogy a nők gusztustalan elmebetegeket is kedvesen utasítsanak el?

Figyelt kérdés

Mondjuk, miután nem értett a nemből elsőre, sem másodjára, majd még sértegetni is elkezd.

Miért kéne még ilyenkor is kedveskedni? És miért gond, hogy nem tartom saját magamhoz méltónak az ilyen alakokat? Miért kellene felnézni minden férfira, miután az emberi mivolt hiányát mutatta?


Akinek nem inge, ne vegye magára.



2020. dec. 28. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

Tök igazad van!


Én sem értem, hogy miért várják a dagadt, 2 gyerekes, leharcolt nők, hogy kedvesen utasítsam el őket (sőt, azon is besértődnek, ha elutasítom)

2020. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jaj, de cuki vagy, majd azt hiszed, hogy másképp fogok a témához állni, ha nőről van szó? :)
2020. dec. 28. 16:46
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem kell másképp állni! pont ez a lényeg, valami miatt az emberek mégis folyton másképp állnak.
2020. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Most neked nem tök mindegy? Rázd le őket ahogy tudud, aztán ha jön egy elég jó, akkor meg úgyis elfelejted a szennyet.
2020. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3-as:

Hát, nem én. :) Én inkább azt tapasztalom, hogy ha annyit írok egy kövér (mondjuk 170 centihez 80-90 kilós) nőre mondjuk itt az oldalon, hogy "sajnos tényleg kövér, nem egészséges, nem ártana fogyni" akkor mindig pár klisé alapján vagyok lehordva a sárga földig:

- facsart, beteg képem van arról, hogy milyen alkat a normális, szerintük nekem mindenki kövér, aki 55 kiló felett van

- biztos én vékony vagyok, és csak arra verem magam, hogy ez egészséges, közben cigizek, piálok és mekiben zabálok, és a genetikám miatt másokat lenézek, akik nem szerencsések

- biztos semmi belső értékem nincs, az a képen látható lány ezerszer többet ér nálam, selejt vagyok :D


Szóval a véresszájú, beteges nővédelmezést sem kell nekem bemutatni, az is ugyanolyan szánalmas, mint amiről a kérdésemben írtam.

Totál megértem, hogy egy magára adó férfi elutasítja az ilyeneket, és bunkó már akkor, amikor harmadszorra kell levakarni ugyanazt a nőt.

2020. dec. 28. 16:54
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Csak az elsőnek kell udvariasnak lenni.
2020. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
71%
ILYENKOR szerintem valid odalépni az illetőnek. Nem kell kedvesnek lenni az ilyennel. (A magam részéről inkább örültem, hogy őszintén megmondták, hogy nem kellek. Tudtam az ilyet becsülni.)
2020. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%
Most komolyan, ha látod elsőre, hogy külsőre kevés lesz neked, akkor mit finomkodsz? Végtelen időd van? Vágd pofán, önts le a kezedben levő piával, vagy amit akarsz, csak ne vesztegesd az időd feleslegesen. Egyből érteni fogja.
2020. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Azért, mert ronda, nem fogom leönteni rögtön. :D

Miért nem lehet annyiból érteni rögtön, hogy ne haragudj, de van barátom?

És ha tovább kérdez, akkor "nem, akkor sem, ha nem lenne"?

2020. dec. 28. 17:36
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Férfi vagyok és nem várom el, hogy minden férfit normálisan utasíts el. De, gondolom te sem várod el fordított esetben, hogy minden "nemolyanlányt" normálisnak tartsak a 2 szép szeméért.
2020. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!