Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne a szerelem? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a szerelem? :O

Figyelt kérdés

Jó, oké, tudom, hogy ezt magamban kellene eldöntenem, de kíváncsi vagyok más véleményére. :D

Szóval: adott egy srác. Amikor meglátom, egyszerűen lefagyok. Valamelyik nap összefutottunk az utcán, és amikor megláttam, alig bírtam tovább menni, teljesen leblokkoltam, csak meredtem rá bután, komolyan, mint akit belőttek bénítóval. :D A heves szívverést szerintem nem kell mondanom. Persze ő meg megállt csevegni (egész jóba vagyunk :D), szerencsére sikerült kipréselnem magamból egy-két értelmes mondatot, de az agyamba űr volt.

Mielőtt találkoztunk, tiszta rossz kedvem volt, de miután öszefutottam vele, áá, nagyon boldog voltam. :DD

Mellesleg folyton rá gondolok, mindenről ő jut az eszembe. Hiányzik. Imádom az illatát, mindenét.

Ez szerelem lenne? Met volt már egy-két eset, amikor megvoltam győződve róla, hogy szerelmes vagyok, de ez semmihez se hasonlítható. (Azok talán csak erős vonzalmak voltak...)

Bocsánat, hogy hosszú lett, csak jól esett leírni, és kíváncsi vagyok, hogy tényleg ez lenne-e a szerelem. :))

Előre is köszi az értelmes válaszokat! :))


2010. aug. 13. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
hát igen, ez nagyon úgy tűnik hogy beleestél a srácba :)
2010. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez biza :)
2010. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ugy erzek en is egy lany irant.

F/19

2010. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is az, de ha elkezdtek járni, könnyen az lehet belőle.
2010. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az idő eldönti vagy fellángolás vagy ha többet vagytok együtt és megismered akkor is ez lesz akkor igen szereted:)
2010. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még jó hogy ő meg tudott szólalni, még akár kapcsolat is lehet belőle!:D
2010. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kerdesemvan ***** válasza:

woáh:d olvadás...

Szerelem lehet belőlle:)

2010. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ez fellángolás az én véleményem szerint. Szerintem a szerelem az az, ha teljesen ismeritek egymást, hibákkal és pozitívumokkal együtt és tudtuk úgymond együtt élni (nem összeköltözésre gondolok), hétköznapjaitokban. Tapasztaltam ezt is, azt is, ami nálad a helyzet. Összehasonlíthatatlan a kettő. Ezt csak amiatt írtam, mert nem részletezted, hogy egyáltalán mennyire ismeritek egymást, vannak-e közös dolgaitok, élményeitek.


Minden jót!

2010. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igen, vannak közös élményeink, egész jól ismerjük egymást, de nem tudunk mindent a másikról... :)

2010. aug. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!