Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akar is valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar is valamit vagy csak hülyült?

Figyelt kérdés

Szóval egyik nap bulizni voltam, ott megismerkedtem egy sráccal. Hozzáteszem hogy ő jött oda hozzám. Aztán a buli végén számot cseréltünk. Napokig vártam hogy hívjon de semmi, már azon voltam hagyom az egészet ugyse fog keresni, aztán tegnap kiderült hogy hétvégén megint megyek arra a helyre bulizni. Hát írtam neki egy sms-t hogy én ott leszek ha szeretne látni és ráér akkor jöjjön és odaírtam még az msn-címem is hogy vegyen fel. Vissza nem írt. Másnap viszont láttam hogy felvett msn-re. De nem ír rám meg semmi én meg nem akarok az sms után megint kezdeményezni. Nem akarok nyomulni. Több kérdésem is lenne.

1, Csak hülyeségből kérte el vajon a számom?

2, Az idő alatt amíg vártam hogy írjon lehet nekem kellett volna?

3, Most akkor lépjek én? Csak mert nem akarok nyomulósnak tűnni

Válaszokat köszi 18\L


2010. aug. 13. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem te már ne lépjél sehová... Mert vagy töketlen, de akkor meg meg is érdemli, vagy nem érdekled, és akkor meg minek törnéd magad.
2010. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát,az a helyzet,h nekem úgy tűnik,h a gyerek nem igazán töri magát h megismerjen jobban...:/

1.nem hiszem h hülyeségből,biztos megtetszettél neki,de aztán kialudta magát,és lehet h meggondolta magát,vagy mégrosszabb h barátnője is van :Y

2.nem kellett volna neked,jó volt ez az sms ekkor

3.ha nagyon tetszik,akk igen,lépj,de csak írj rá egyszer msn-en,aztán várd hátha ő fog utána keresni,vagy nézd meg h milyen msn-en,h reagál a dolgokra,ha nem tetszik annyira,akk sztem hanyagold

2010. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a segítséget:)
2010. aug. 13. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!