Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan szingli férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan szingli férfiak akiknek az anyukája vékony? Ahogy látom ők mindig kapcsolatban vannak. Ez miért lehet? Annyira érdekes. Ma jöttem rá egy másik kérdés kapcsán, hogy az összes szingli pasi ismerősöm anyukája ilyen mamma típus.

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus!
2020. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
He? 🤨
2020. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szingli vagyok, és anyukám vékony/átlagos testalkatú...
2020. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi van már megint? Tehát: van az ismeretségi körömben kb 20 tartósan magányos de rendületlenül randizgató és a nőkről panaszkodó férfi, akiknek a szülőanyja nem az a tipikus vékony sportos (vagy legalább csak duci de egészségtől kicsattanó) nő, hanem inkább olyan aki szélesebb mint hosszú. Nektek milyen tapasztalataitok vannak ebben?
2020. dec. 31. 14:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, csak érdekel hogy véletlen e hogy én meg ilyeneket ismerek.
2020. dec. 31. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szingli vagyok, és anyukám vékony/átlagos testalkatú...
2020. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából csak a tartósan, évekig-évtizedekig szingli idősebb férfiakra értettem kb 35 felettiek. 20 évesen persze hogy mindenki szingli néha hónapokig.
2020. dec. 31. 15:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos nem írtam bele a kérdésbe, sajnos kihagytam pedig nyilván van aki időnként szingli pár hónapig de most nem erre értettem. Utólag már nem tudom beleírni.
2020. dec. 31. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Incel vagyok, anyukam vekony alkatu.



36F incel

2020. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!