Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki sérült lányokat hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki sérült lányokat hol lehet találni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress olyat. Előbb utóbb a te lelked is tönkremegy miattuk, iszonyatos "lelki károkozásra" képesek. Nem akarattal persze, nem is tudnak talán róla. Én azt tanácsolom kerüld el őket, vagy szenvedni fogsz.
2021. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, de minek akarsz ilyet találni. Megakarod vigasztalni őket, hátha összejönnek veled? Felépülnek a lelki sérülésből és már mennek is tovább, téged félrelökve.
2021. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez az oldal tele van velük, de rosszabbnál rosszabbak, higgy nekem.
2021. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális ember menekül tőlük.

Pszichológus rendelője környékén ólálkodj...

2021. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg menekulj!

A legjobb baratnom komoly problemakkal kuzd, a parja segiteni probal neki honapok ota viszi pszichiaterhez, gyogyszereket o veszi mert a lany szerint egezseges, es ha mar megvette neki a baratja akkor beveszi oket, de amugy nem. Hetek ota egyikunk sem aludt, folyamatosan felugyeltuk hogy ne tegyen kart magaban. Aggressziv lett, teljesen kifordult magabol egy amugy tunderi, csendes lany. Par napja vittek el pszichiatriara. Mellette allunk mindketten termeszetesen mert evek ota ismerjuk, szeretjuk, es tudjuk hogy most egy masik ember es szeretnenk visszakapni ot. De ez egy borzalmasan nehez idoszak, a kapcsolatukra teljesen rament, es csak remeli a srac hogy rendbejon minden egyszer.

Miert akarnal te ebbe onkent belecsoppenni? En eppen a hajam tepem, hogy mikor lesz mar vege ennek az oruletnek! Ez nem lenne normalis kapcsolat, gondold at ezt meg egyszer!

2021. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Ki vagy te, az exem? 😂

L

2021. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Inkább ne kezdj velük. Ha sikerül is helyre tenned őket, rájönnek h jobbak nálad és elhagynak :D
2021. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az vagyok, de nem szeretnék ismerkedni, míg rendbe nem teszem magam.

Alapvetően vidám és pozitív ember vagyok, de 2020ban egymás után kaptam a nagyobbnál nagyobb pofonokat.

A nyomoromat nem szeretném megosztani senkivel, annál inkább majd a boldogságomat.

Próbáltam ismerkedni, de nem volt jó. Nagyon el kellett magamban nyomnom a friss sebeimet.. Úgyhogy inkább adok még magamnak néhány hónapot.

2021. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mind az xd
2021. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!