Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagy az hogy ha külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy az hogy ha külföldi nő tetszik az rossz ,de ha magyar az jó?

Figyelt kérdés

Volt egy régi kérdés.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Ebben a kérdésben az a lényeg.

Japán nők rosszak mert nem japánal randiznak néha.

Ez igaz a magyarokra is ha tetszenek pl a francia nők akkor rossz ember vagy miért nem magyar tetszik



2021. jan. 1. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem fuss neki még egyszer, mert egyáltalán nem érthető a kérdésed. KI SZERINT rossz, ha külföldi nő tetszik, és jó, ha magyar? Megnéztem az általad linkelt kérdést, és nem látom, hogy az ottani válaszolók közül bárki is így nyilatkozott volna.
2021. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
én inkább a férfiak részéről látom az elutasítást minden országban, hogy saját nőt ne dugjon már külföldi. azaz nem kellünk a magyar flrfinak, ha már dugtunk arabbal, négerrel, kínaival vagy mással, ugyanígy az ázsiai vagy arab pasik is elkerülik a honfitárs nőiket, ha mondjuk már fehér nyugati pasival volt dolguk. Fordított esetről nem tudok, hogy mondjuk egy nő azért utasított volna el egy férfit, mert volt egy fekete vagy arab barátnője.
2021. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem mindig csak külföldi nők érdekeltek.

De mindenki ezt mondja nagyon rossz ember vagy.

2021. jan. 1. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ú, bakker, kérdező, te NAGYON egyszerű vagy. De megnyugodhatsz, nem attól jó vagy rossz ember valaki, hogy jobban tetszenek neki a külföldiek. A helyedben jobban megválogatnám, hogy kinek a véleményét hallom meg egyáltalán. Meg úgy általában véve a társaságomat is.
2021. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Google fordítóval írsz?
2021. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy neked ki tetszik, a te dolgod, akkor is, ha a bantu nők lennének az eseteid.
2021. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
külföldiek tetszenek=kam",ambició" ,= sok pénz ezáltal kiegyensúlyozott nyugodt természet..
2021. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!