Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek milyen érzés legbelül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek milyen érzés legbelül, hogy az egész életük gyakorlatilag arról szól, hogy a férfiaknak megfeleljenek?

Figyelt kérdés

Oké tudjuk, a férfiaknak nehezebb a társkeresés, nagy a verseny a nőkért meg minden, de egy férfinak összességében nem csak arról szól az élete, hogy a nőknek megfeleljen. Egy férfi ezer más módon is lehet sikeres, és a siker mindenképpen vonzza a nőket, ha más nem az anyagiasakat.

De egy nő értékét egyes egyedül az határozza meg, hogy fiatal-e, szép-e, csinos-e. Hiába van egy nőnek 3 diplomája, hiába beszél nyelveket, hiába költözik a világon oda ahová akar, mindenhol csak abban mérhető az értéke, hogy a férfiaknak mennyire tetszik. Ennyi. Konyec.

És pluszban még a nők is így tekintenek egymásra. Ez alapján értékelik, rangsorolják egymást, hogy ki szebb, csinosabb, fiatalabb, melyikük a legvonzóbb a férfiak számára mondjuk egy baráti társaságon belül is.

Milyen érzés így leélni egy életet?



2021. jan. 2. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére sosem voltam ilyen nő. Magasról teszek arra, hogy ki mit gondol rólam, és tetszek-e az ellenkező nemnek, avagy sem.
2021. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Normális értékrenddel, önbecsüléssel rendelkező nők élete nem arról szól, hogy megfeleljenek a férfiaknak. Aki szeret, szeressen olyannak amilyenek vagyunk, ha meg nem, akkor kell a fenének az adott férfi. Ennyire egyszerű.
2021. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, én személy szerint mindig kellően szartam másokra, különös tekintettel azokra, akik kéretlen (rám nézve sok esetben romboló) életmódvezetési tanácsokat osztogattak. De biztos szar lehet ekkora mártírnak lenni. Szerencsére nincs rá szükség.


Szerencsére nem egy majomhoz mentem feleségül, hanem olyan férfihez, aki szexinek tartja az eszemet is. Meg igazán jól kinézni szerintem csak ésszel lehet, ész kell a megfelelő táplálkozáshoz, sporthoz, bōrápoláshoz, egy olyan életmódhoz is, amiben nem robbansz le... Bár kinek mi.

2021. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Ö...hát nem mindenki van egysejtű szinten agyilag, mint te meg a hozzád hasonlók. Nem,az én értékemet sem a családban, sem a munkahelyemen, sem a társadalomban nem az határozza meg, hogy nézek ki. A diplomáim, a nyelvvizsgáim (azaz inkább a nyelvtudásom) ugyanúgy érték bizony, egy férfi sem megy vele többre. Vannak szexista munkahelyek, de ott sem a kinézet dönt, hanem maga a hozzáálás olyan, de azért ez már egyre ritkább. Szóval nem érzem azt, hogy a külsőm lenne a fő értékem. Nem vagyok csúnya de különösebben szép sem, csak átlagos. Mégsem azzal telt az életem, hogy a férfiaknak megfeleljek, és más nőket sem a külsejük alapján osztályzok, talán ezért vannak stabil barátságaim lassan 30 éve.

Intelligens embereknél nem úgy megy, ahogy leírtad, csak a buta proli rétegnél.

2021. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a sok hülyeséget te egyedül hordtad össze, vagy volt segítséged is?
2021. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy szerintem hülyeség, hogy nők ezt a férfiaknak csinálják. A nők egymás dedós versenyeibe csatlakoznak a körmökkel, pillákkal, magassarkúkkal, egymást próbálják ezekkel túllicitálni. Pedig ez sem nem szép, sem nem érték egy férfi szemében, csak kb hozzászokott a szemük.
2021. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

"mindenhol csak abban mérhető az értéke, hogy a férfiaknak mennyire tetszik. Ennyi. Konyec."


Attól még hogy te így gondolod és duplán is nyomatékosítod a mondanivalódat szavakkal és pontokkal az nem lesz tény. A te véleményed csak egy a millióból, a saját nevedben beszélj, és ne általánosíts. Lehet, hogy neked a megfelelésből áll az életed, vagy a párodat nyomorítod meg a felfogásoddal, vagy a legvalószínűbb hogy nőhöz még közöd sem volt, vagy épp egy nő vagy aki nulla önbecsüléssel és primitíven beszűkült agykapacitással rendelkezel, nem tudhatjuk.

2021. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Fiatalabb koromban rossz érzés volt, már nem érdekel annyira. Sztereotípiák alapján kitalált vádaskodás a proli férfiak és nők szokása. Intelligens férfiak és nők nem tartanak kevesebbre senkit ilyen felszínes dolgok miatt.
2021. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, én a gyakori szerint már a selejt kategória vagyok. 40 elmúltam, elvàltam, kövér vagyok, gyerekem van. És letojom, hogy hogyan vélekednek rólam. És egy vàlás után már végképp nem tartozik a céljaim közé a másoknak való tetszés. Az sem érdekel, hogy körülöttem ki kinek tetszik, vagy nem tetszik. Ettől a legkisebb gondom is nagyobb.
2021. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
Te, ezt a kérdést írd már ki valamilyen leszbikus fórumra is, hadd röhögjenek ők is! :D
2021. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!