Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen összetört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen összetörtnek érzem magam.

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, sajnálom, nem tudtam rövidebben leírni.


Teljesen össze vagyok törve. Egész nap csak rá gondolok, és már mindentől sírok. 21 éves fiú vagyok. Előre szólok, nem lesz egyszerű a történet, ne értsétek félre. Van egy nő, akivel nyár óta levelezek és már pár hónapja imádok. Rengeteget beszélünk, mindenről, és nagyon őszintén. Nagyon megkedveltük egymást - igen, ő is engem. Eddig tanultam, ősszel hagytam ott az iskolát, és elkezdtem munkát keresni, 1 hónapja dolgozom. Messze lakunk egymástól, de ő már állta volna a költséget egyszer, hogy elmenjek hozzá. Most januárra van megbeszélve a tali, nagyon várjuk és izgatottak vagyunk mindketten.


Ő egy kicsit idősebb nálam. Neki férje van, viszont évek óta iszonyú boldogtalanok, nincs köztük semmilyen szexuális viszony, nagyon meg van romolva a házasságuk. Erről is rengeteget beszéltünk, épp válni készül, nemrég beszélt erről vele is.


Tegnap lebukott velem kapcsolatban, és hajnalban írt, hogy fog írni ma, ha tud. Azóta semmi. Írtam a legjobb barátnőjére is, eddig még nem reagált, igaz pár órája írtam csak. Nagyon félek, fogalmam sincs mit beszéltek a férjével, mert órákig tartott. Én 1 órán át vártam még rá éjszaka, de nem jött vissza és elaludtam, nagyon fáradt voltam. Nem írt semmit, csak hogy ír ma, ha tud.


Biztos vagyok benne, hogy amiket írt igazak, és nem akar semmit a férjétől, nincsenek jó viszonyban, a férje mindig marakodik vele. Nem merem felhívni, nehogy lebuktassam ismét. SMS-t írtam neki, illetve facebook üzeneteket, eddig semmi. Nagyon el vagyok keseredve, legbelül érzem, hogy írni fog, mert mindig őszinték voltunk egymással, és ebben 100%-ig biztos vagyok, az életemet rá bíznám.


Tanácsot szeretnék kérni, hogy mit csináljak, mert rettenetesen érzem magam. Nem tudom elterelni a gondolataim, egész nap rajta kattogok. Vajon mi lehet vele, vajon mit csinálhat, mit akarhat velem kapcsolatban. Szorongok azon, hogy mi lesz ha mégis le akar ghostolni, de ezt legbelül kétlem. Kérem, segítsen bárki, aki tud. Lehet túlreagálom, de annyit beszéltünk az emúlt 5 hónapban, hogy kikészít ez a bizonytalanság hajnal óta.


2021. jan. 2. 16:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ja igen, és a legkevésbé sem sérült személyről beszélünk, nagyon is normális, és nagyon őszintén beszéltünk mindig is és megfontoltan tudott döntéseket hozni. Ezt a hihetetlen őszinteséget imádom talán legjobban a kapcsolatunkban. Ezt még fontosnak tartottam leírni.


Ha még ez felmerülne, akkor a neten ismerkedtünk meg, ezen az oldalon még nyáron.

2021. jan. 2. 17:00
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem írt semmit, csak hogy ír ma, ha tud."


A ma még tart. 21 éves nagy kisfiú vagy, tanúsíts már egy kis önuralmat. Egy házasság akkor is házasság, ha éppen tönkremegy. Nincs a nő egyszerű helyzetben, majd ír neked. Mellesleg nem kéne magad érzelmileg ennyire kiszolgáltatni egy férjes nőnek, akit csak a netről ismersz. Simán mondhatja, hogy megpróbálják a férjével megmenteni a házasságukat és te hoppon maradsz. Nem is találkoztatok még, ez nem valódi kapcsolat. Foglalkozz valami mással és várd meg, hogy írjon. Ne írogass, ne hívogasd, mással van éppen elfoglalva. Szó szerint.

2021. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igazad van. Nem, nem próbálja meg, undorodik tőle, többször is beszéltünk már róla. Valószínűleg az 5 hónap alatt annyit beszéltünk, és csináltunk közös programokat neten keresztül, amit elképzelni is nehéz. Közösen alszunk már hónapok óta, hanghívásban. Igazad van, nincs egyszerű helyzetben szegény. Köszönöm, kicsi lelket öntöttél belém ezzel, legalább valaki írt erről valamit, jó szándékkal. Nem igazán tudom ezt senkivel megbeszélni.


Köszönöm. Jöhetnek még hozzászólások, olyan jól esik most bármi tipp, tanács, akármi.

2021. jan. 2. 17:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Kicsit nehéz helyzet, mégis hasonló, mint az enyém. Ha valódiak az érzelmei, keresni fog, még ha ma nem is. Biztos zavaros az egész napja, nyugalomra vágyik, sajnos ezt a későbbiekben is elkell majd fogadnod. Egy felnőtt nő nem úgy gondolkozik ahogy te, és teljesen más értékek számára a fontosak. Ha tudsz vele azonosulni, türelmes leszel, biztosan minden jó lesz. Remélem nagyobb sikerrel jársz mint én:)
2021. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az előbb írt választ az inkognító facebookomra, hogy "mondta, hogy várjak, majd". Igazából azon szorongok, hogy le akar ghostolni, ezért jó lenne ha legalább efelől megnyugtatna. Sajnos ezzel a szorongással nem tudok mit kezdeni, pedig tudom, hogy nincsen szinte semmi alapja.
2021. jan. 2. 17:53
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nagyon jókat tudtok együtt beszélgetni a neten és nem bántásból írom, de nem ugyanaz, mint élőben.(Tapasztalat alapján mondom) Mert látszik, hogy neked nagyon szükséged van valakire, aki törődik veled és neki is valakire, aki meghallgatja. De ne hagyd, hogy kihasználjon és csak arra használjon, hogy valakinek elmondhassa gondját/baját. Akkor éld bele magad jobban a dolgokban amikor már elvált és látod, hogy van közös jövőtök(össze tudtok költözni, bemutathatod a barátaidnak/családodnak, lehet gyereketek együtt, márha nem túl nagy a korkülönbség..)
2021. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
# 6 Hidd el, nem használ ki. Nagyon durván sokat beszéltünk, filmeztünk már, volt hogy napi 5-6 órán át beszéltünk, zsinórban több napot. Soha nem vesztünk össze 5 hónap alatt. Voltam már lelki szemetesláda, tudom milyen az, és ez nem ilyen. Ez egy nagyon őszinte kapcsolat köztünk (hívhatjuk emberi kapcsolatnak is). Illetve mint írtam, ebben a hónapban tervezzük a találkát. Eddig pénz miatt nem tudtam megoldani, igaz ő már állta volna nekem, de nem hagytam.
2021. jan. 2. 17:56
 8/17 A kérdező kommentje:
# 4 Remélem te is sikerrel jársz hamarosan. Köszönöm.
2021. jan. 2. 17:56
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, erőt adtatok, meg hogy ő is válaszolt, ez is erőt adott. Köszönöm mégegyszer!


De jöhet még bármi, ha valaki szeretne esetleg hozzászólni.

2021. jan. 2. 18:10
 10/17 A kérdező kommentje:
Nemrég írt, nincs jól, mondta hogy most nem tud és nem akar beszélni, le kell nyugodnia. Ez érthető is. Örülök, hogy beszélhettem vele legalább pár üzenetnyit. Szóval most várok, hogy lenyugodjon szegény. Nagyon szeretem őt, nagyon szeretnék neki segíteni.
2021. jan. 2. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!