Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha van barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha van barátnőtök, "átfogjátok" (nem tudom, hogy mondják pontosan 😂)egy másik nő hátat/derekát?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Csak úgy, észre se veszitek, általános mozdulat, vagy csak annak, aki tetszik, ill. egyéb?

2021. jan. 2. 17:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Miért tenném?
2021. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Jellemzően nem fogdosok idegen nőket.


De például egy csoportképen simán volt, hogy összekaroltunk/ölelkeztünk többen, és csíz.


Majd a kép után ki jobbra, ki balra. Szóval szituáció függő.

2021. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Igen, mert hetero vagyok.
2021. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1! Engem is az érdekel, aki teszi, miért teszi? Van valami jelentősége, vagy csak túlgondolom?

#2! Ez jó hír, hogy nem fogdosol idegen nőket.🙂 Természetesen nem arra gondoltam, hogy utcán/buszon/közértben random átöleltek-e nőket. Inkább arra, mint amit írtál csoportkép nélkül. Tehát ismered, de nem vagytok szoros kapcsolatban. Pl.miközben beszéltek munkaügyben, mert munkatársad, vagy ilyesmi.

2021. jan. 2. 17:23
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

2: én sem arra gondoltam, hogy buszon/utcán, de a kolléganőim, a havercsajok is idegenek a szónak a párkapcsolati értelmében, őket sem fogdosom.


Viszont ahogy mondtam előfordulhat olyan szituáció, ahol igen. Innentől csak az a kérdés, hogy te egy ilyen szitura vagy e féltékeny, vagy sem.

2021. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én nem lennék féltékeny, pont azért, mert én nem tulajdonítok neki jelentőséget, azért kérdezem a másik nemtől, hogy van-e. Nagyon régóta tetszik nekem valaki, akinek vagy biztosan tudom, hogy van barátnője, vagy nem. (Szóval nem vagyunk napi kapcsolatban és 2 nő között nem szokta bejelenteni, hogy épp nincs.) Most úgy tudom, van neki, és nem is csinált ilyet, régebben viszont volt, hogy igen. Ez most jutott eszembe, hogy lehet, hogy akkor nem volt.
2021. jan. 2. 17:36
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Persze. A seggét is megmarkolászom.
2021. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7! Köszi, de elsősorban 18éven felüliek válaszára vagyok kíváncsi.
2021. jan. 2. 20:17
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Túlgondolod...
2021. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálok ilyet. Fényképezés ahol így alapból jön.


Egyre emlékszem akkor be voltam csípve meg a csaj is álltunk a társasággal és beszélgettünk közben átfogtam a derekát. Nekem távkapcsolatom volt neki is volt barátja.

2021. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!