Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemkontaktus hosszas tartása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemkontaktus hosszas tartása pislogás nélkül?

Figyelt kérdés

2017-ben amikor felvettek a legelső munkahelyemre, akkor volt ott egy 25-30 éves csaj aki oktatott minket egy teljes hétig. Ritkán, de eszembe jut. A neve is rémlik. Nagyon dögös volt! Persze nem mostanában történt, de unalomból gondoltam kiírom ide ezt.


Az első dolog, ami eszembe jut róla az, hogy a teremben ültünk és valamiért mintha túlságosan sokáig tartotta volna velem a szemkontaktust miközben magyarázta a dolgokat nekünk. Persze én néztem el hamarabb. Nem azért, mert szégyenlős voltam. Csak furcsa, hogy több embernek magyaráz, de közbe meredten a szemedbe néz pislogás nélkül. Minden marhaságról oldalakat tudnék írni, ez is simán sikerülhetett volna rövidebbre, de nem sietek. :D Semmit nem számít, egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy ti szerintetek van-e jelentősége ilyesminek. Saját sztorit is írhattok! Köszönöm! Boldog új évet!



2021. jan. 2. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A központi idegrendszer problémájára utal. Nem túl egészséges, mert szemszárazságot okoz.
2021. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez gyors volt!
2021. jan. 2. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy látta rajtad, hogy nem érted az anyagot és azért magyarázott sokáig. Vagy pedig érdeklődést mutattál és azért. De hogy ilyenre, hogy lehet emlékezni ilyen távlatból, és ilyeneket belemagyarázni, azt nem értem :D
2021. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt mond bro, hogy hányszor csaptad már ki erre a jelenetre fantáziálva?
2021. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
😅😅Nem találom FB-n! Lehet rosszul emlékszem a nevére. De idegesít, hogy régen simán megtaláltam, most meg nem. Az elmúlt 2 évben kb. 4-5 alkalommal jutott eszembe, de egyszer azt hiszem összefutottam vele. Mostanában más valaki járt az eszemben, de őt ideje végleg elfelejtenem. Most meg eszembe jutott. Ilyen egyszerű. Kis barna hajú/szemű vastagkeretes szemüveges csajszi ez, akit nem találok. Érthető ha beindítja a fantáziámat. :))
2021. jan. 2. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

"Kis barna hajú/szemű vastagkeretes szemüveges csajszi. Érthető ha beindítja a fantáziámat"



Ámen!


Ezzel nem lehet vitatkozni.

2021. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam FB-n! Régebben publikus volt, de mostanra eléggé privát profilnak néz ki.
2021. jan. 3. 00:05
 8/8 anonim ***** válasza:
legalább dobd át!
2021. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!