Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 évesen attól tartok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen attól tartok, hogy egyedül fogok megöregedni?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok.

Állítólag jól nézek ki.

1x voltam szerelmes 17 évesen és ez a kapcsolatom eltartott 23 éves koromig.

Azóta jönnek mennek a lányok.

Az elmúlt 3 évben sorra ismerkedem lányokkal 1-2honapig velük vagyok aztan szakitok velük mondva csinált indokokkal. De a legnagyobb indok, hogy, nem érzem azt amit ereznem kéne.

Ez idő alatt a lányok elkezdenek nagyon kötődni hozzám elmondásuk szerint a legtöbb szerelmes is lett belém. Csak azt nem értem én miért nem tudom viszonozni a szeretetet .

Attól félek, hogy annyit valogatok, hogy a végén egyedül fogok megöregedni. És mivel már 26eves vagyok ideje lenne lassan családot is alapitani...

Hogy egyedül maradok ez a legnagyobb félelmem...se testvérem se senkim. De mégse tudok szeretni.



2021. jan. 3. 03:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem pl. nőként is több kell, mint 2 hónap, hogy elkezdjek szerelmes lenni. Nyilván függ attól, hogy mennyit találkozunk, meg hogy mennyi volt az ismerkedési időszak, vagy az első tinder randi óta azt mondjuk, hogy együtt vagyunk és igazából ismerkedés a kapcsolat eleje.

Ezt csak azért mondom, mert lehet, hogy nem is vagy türelmes. Amúgy az általában nem segít, hogyhaevárásaid vannak a másik felé. A párod egy teljesen különálló ember, akit nem lesz a tulajdonod és nem az a feladata, hogy téged boldoggá tegyen (tudom, hirtelen abszurdan hangozhat, de ezt mondják az okosok, akik értenek a kapcsolat dinamikához).

Plusz, ami még nekem sokat segített gondolat: nemcsak a párod, hanem a kapcsolatotokat is szeretned kell.

2021. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

És akkor mi van? mindenki egyedül öregszik meg. Olyan párt találni akivel 40+ évet leéltek egymás mellett kb lottó 5ös esély szintjén van.


Irreális elvárás!

2021. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
12. Én még hiszek ebben.
2021. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sem biztos, hogy türelmes vagy. Én is csak kb. 3 hónap után tudtam kimondani a barátomnak, hogy szeretlek, és ő is, csak egy kicsit előbb.

Lehet, hogy kicsit kiégett vagy már ennyi próbálkozás után, és épp ezért kéne több időt adnod a dolognak.

Plusz, nagyon válogass, hogy tényleg olyannal gyere össze, aki megfelel a szempontjaidnak, mert lehet az is, hogy nem nézed meg eléggé a személyiségüket.

2021. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Lehet igazgatok van. És addni kéne még esélyt..hogy kialakuljon több.
2021. jan. 3. 16:07
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Családot alapítani? Én 30 vagyok és még mindig mi sem áll tőlem távolabb...
2021. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!