Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól sejtem, hogy ebből nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy ebből nem lesz semmi?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Pár éve megismerkedtem egy férfivel, alakultak köztünk a dolgok, kezdtem belészeretni, de végül abbamaradt a dolog. Kb fél éve felkeresett, felvettük a kapcsolatot, nagyon jókat beszélgettünk, mindketten egyedülállók vagyunk, szilveszterre meghívott magához.


Az este nagyon jól telt, készült, estére összehangolódtunk, történtek dolgok, még másnap reggel is. Mondhatni a fellegekben jártam, előtertek a régebbi érzelmeim iránta, olyanokat mondott amitől kicsit elbíztam magam, de visszafogtam magam, nem akartam lerohanni, inkább megéltem a pillanatot.


Mióta eljöttem tőle nagyon hiányzik, viszont rá kellett jönnöm, hogy én korántsem neki. Bár ő írt először, de magával volt elfoglalva, hogy ő fáradt, mert sok munka vár rá a hétvégén, én leírtam hogyan telt a napom, és egy apróbb célzást tettem, hogy hiányzik, de semmi reakció nem érkezett részéről, csak folytatta az önsajnáltatást.


Én ezt egy hatalmas poffonak fogtam fel, két napja itthon sírok, azt hittem talán lehet köztünk valami, de bele kell törődnöm, hogy ez ennyi volt. Lehet az lenne a legjobb, ha nem is beszélnék vele többet..


2021. jan. 3. 08:29
 1/9 anonim válasza:
74%
Már bocs de mit értetlenledsz? Felkeresett szexelni te meg belementél. Dugtatok most meg megy szépem minden tovább.
2021. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen sok férfi, nem tudja mit kell mondani, vagy nem veszi észre az indirekt jelzést.

Ettől még nem kell lemondanod a dologról!

2021. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Így utólag én is rájöttem, hogy ez volt a célja, és rohadtul fáj, mert többet láttam bele, mint amit kellett volna.


Második: Köszi a választ. Miért nem? Érdeklődés jelét nem mutatta felém azóta, bár gondoltam rá, hogy megírom neki konkrétan mit gondolok, de ha ignorál, nem látom sok értelmét.

2021. jan. 3. 08:56
 4/9 anonim válasza:
67%
Sajnálom, máskor gondold át. Nehogy írj neki az érzéseidről, jót röjögne rajtad. :/
2021. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a sok munka mellett nem tudott szerezni senkit Szilveszterre akit megdughatna. Így eszébe jutott, hogy elhív téged, nyilván tudta, hogy odavagy érte. Lett egy jó Szilveszter estéje mindkettőtöknek. Örülj neki, hogy nem voltál egyedül Szilveszterkor. 30 felett illene már érteni, hogy mi itt a helyzet.
2021. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi, de hány évesek vagytok? A vak is látja, hogy csak jól jöttél egy szabad estére. Tőle ilyet várhatsz csak.
2021. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megértettem, köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 3. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Senkinek nem tűnt fel, hogy fél éve fűzi a kérdezőt, meg már múltjuk is van?

Nem december 30-án írt rá, hogy átjön-e holnap este.


Valószínűleg nem voltál akkora élmény, mint amilyen régóta várt rád, túl sokáig húztátok, sok lett az illúzió, aminek a valóság a nyomába se ért, egyik oldalról sem.

2021. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
#8 az marha nagy múlt, ahol 2 ember elkezdett ismerkedni és a hapsi rájött, hogy nem kell neki a csaj, pattintotta, aztán x idő után előszedte, mert más nem jöhetett szóba.
2021. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!