Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti ismerkednétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti ismerkednétek ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Ha a pasi bevallaná, hogy több nőt is csak kihasznált szexuális értelemben, majd kidobta őket.

Nem félnétek, hogy rátok is ez a sors vár?


2021. jan. 3. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Kiröhögném.
2021. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Ha egy pasi ezt csinálta, akkor olyan kaliberű, hogy megtehette. Ha meg megtehette, akkor a következő csaj is simán rábólint az illetőre.

Sőt, erre a szövegre még sok nő rá is gerjed, mert szerinte ő majd megváltoztatja a rosszfiút.

2021. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
#2 A "rosszfiúk" nem mondják el soha az igazságot. Ha mégis, akkor "viccesen" adják elő, így nem tudhatod, hogy igazat mond-e, vagy csak poénkodik. Ez így sokkal izgibb és erre már valóban rágerjednek egyesek.
2021. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
#3: Igen. Én is volt, hogy azt mondtam, hogy általában csak szexelek, nem hiszem, hogy komoly kapcsolatot akarnék. És velem lenni nem éri meg. Na, akkor tuti, hogy komolyat akartak tőlem.
2021. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha korrekt módon közölte a lányokkal, hogy csak szexet akar, az nem zavar. Nekem is voltak kalandjaim. De ha hülyítette őket pusztán a szexért, az gerinctelen dolog, ilyen pasi nem kéne.
2021. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

Volt a baráti társaságban egy ilyen srác. Az összes lány tudta róla, és mindegyik vallotta, hogy kiröhögné, és sosem állna vele össze.


Aztán eljött a pillanat, amikor a srác szemet vetett az egyik tök áltag, szürke kisegér csajra, és persze két perc alatt ment a kukába a "kiröhögném", meg a "sosem kellene ilyen férfi", helyette jött a "tudom, hogy eddig mindenkit csak megdugott de ez most más", meg a "most, hog jobban megismertem rájöttem, hogy mennyire más, mint aminek látszik".


Long story short, a csajt 1 hónap után lapátra tette, volt nagy sírás, hogy mégsem más, mégis egy mocsok - persze nem ő egyedül, hanem minden férfi.


És tudod, hogy mi lett a sztori vége, amikor a srác egy év múlva szemet vetett egy másik csajra a társaságból? Na? Kitalálod? ;)

2021. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Ez annyira tipikus sztori, hogy az már fáj. Az még durvább, hogy akárhol ilyen szóba kerül, bólogatnak az emberek. Kivéve itt. Itt majdnem minden nő előadja, hogy ő mekkora kivétel és azok biztos olyan lányok voltak.

Majd pár kérdéssel lejjebb, pont az ilyen expasi miatt sírnak egy sort :D

2021. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapjáraton lenézem azokat az embereket, akiknek annyira fontos a szex, hogy kb a saját anyjukat is megb...nák. Ez a típus pont ilyen.
2021. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen dicsekvőek alapból impotensek. Normális szexualitású ember nem dicsekszik ilyesmikkel.
2021. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!