Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradnál egyedül 20-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnál egyedül 20-25 éves korod körül 1-2 évig csak azért, hogy utazz, nyelveket tanulj, előrébb vidd a karriered?

Figyelt kérdés

Vágynék egy kapcsolatra de elgondolkodtam mi lenne ha továbbra sem lenne mert talán nem tudnék elegenő időt szánni az emberre és az előrébb jutásra is egyszerre.. érdemes csak ezért elutasítani embereket?

Van itt olyan aki hasonló cipőben járt / jár?



2021. jan. 3. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdemes, mert hátha együtt utaznátok.
2021. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Simán

Csomó embernek alapból nincs kapcsolata kora húszas éveiben.

2021. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg párkapcsolatban vagyok, de a nyarat utazgatással szeretném tölteni. Most fejezem az egyetemet és munkába állás előtt szeretnék utazgatni több felé, így a nyaramat ennek szentelem.

Már évek óta rakosgatom félre a kis pénzemet, abból fogok és nem a szüleiméből.

De a barátom biztosan nem fog velem tartani, mert neki az utazás nem prioritás és sajnálja rá a pénzt. Megértem és nem is erőltetem rá.

25n

2021. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket lehet kapcsolatban is csinálni, de 1-2 év egyedüllét amúgy is semmi, hogyne élvezném.
2021. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
1-2 év az semmi. Mellette meg dughatsz.
2021. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kettő együtt nem működik, akkor mindenképp.
2021. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szingli lennék, igen, mert a megfelelő partnert megtalálni mrg felépíteni egy kapcsolatot olyasmi, ami nem biztos, hogy "megtérül" úgymond, de most, kapcsolatban, eljegyezve úgy gondolom, hogy a párommal is ugyanúgy meg tudom ezeket valósítani, mert megfelelő partner és számtalan hasonló dolgot sikerült már együtt elérnünk. :)


25N

2021. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem döntés kérdése volt (nem volt párom), de nagyon jót tett a karrierekmnek, és nagyon más jó fizetéssel, jó munkával a hátam mögött ismerkedni
2021. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az életben BÁRMIKOR meg lehet találni az indokot hogy miért nem akarsz kapcsolatot. Tanulás, utazás, karrierépítés, önmegvalósítás, új hobbi stb. Egy jó kapcsolatban viszont ezek ugyanúgy megvalósíthatók, még jobban is mert egy jó kapcsolat más perspektívákat ad, gazdagítja az életed.


Szóval ne erőltesd az ismerkedést, de ne legyél elzárkózó. Ha valaki nagyon megfog akkor adj neki esélyt, mert lehet hogy közösen még jobb dolgokat tudtok megvalósítani.

2021. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ezeket úgy is lehet ha közben van párod.
2021. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!