Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

A külső tulajdonságaim

172 cm magas,sötét barna haj,60 kg súlyú,átlagos alkatú vagyok Ha valaki kérdezné,19 éves vagyok és Kunmadarason lakók.

Belső tulajdonságaim

Szó kimondó,türelmetlen,figyelmes,félénk

Hobbik Anime és animációs filmek nézés,film nézés,sorozat nézés,videójátékok, képregény vagy manga olvasás,vers írás,rajzolás,festés

Emelet sokat kirándulók és bulizók

Mit rontok le,mi a baj van velem?



2021. jan. 3. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kissé antagonisztikus ez az egész:

172/60 az egy átlagos testalkatú lány paraméterei, de a barátnő + párkapcsolat kérdés viszont fiút sejtet. Az indulati helyzet és a félénkség dettó az előbbi, míg az animéket szintén a lányok, a videojátékokat inkább a fiúk kedvelik.


Most egy maszkulin lány vagy, vagy feminin fiú? Lehet, talán épp ez okozhat gondot másoknál, hogy nem tudnak ezen kiigazodni?

2021. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Mert még nem választottad.

Ez a világ folyton azt keresi hogy "hol rontottam el, mi a baj velem ha valami nem úgy megy ahogy ő kikövetkeztette." Mivan ha nincs baj veled? általában ez mindig valami ítéletnek, elvárásnak a megfelelés. Azért nincs mert nem választottad. És ha őszintén ránézel akkor tudni fogod.

Ha választod akkor ott lesz, de nem úgy hogy elképzelted hogy majd lesz.

2021. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
#2 micsoda bullshitet tolsz. :D
2021. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Na, megint kezdi...... :D
2021. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
#2 Köszönöm az ítéletet. Nem mindenkinek való az amit én mondok, ahogy neked sem.
2021. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2021. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyesirásod katasztrófa.
2021. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kvázi satnya vagy

A halál faszán élsz

Nem is ismered magad, különben nem egymást kizáró tulajdonságokat soroltál volna fel magad jellemzésére

Túl kölyök vagy még

2021. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Kérlek ne kérdezd meg többször, de ha mégis, legalább tanulj meg írni.

2021. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ember egy 5306 fős településen élsz, gondolom a nagy része öreg, ha őket levonjuk meg a gyerekeket, meg a férfiakat mennyi nalad szobajoheto nő maradhat vajon... Sztem úgy 100 körül, nagyon max..

Amugy én a helyedben két kezzel meg két lábbal kapaloznek valami nagyobb városba. 19 évesen még simán mehetsz egyetemre. Utána könnyebb lenne a nozes is.

2021. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!