Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az életedben most valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az életedben most valaki, akire vágysz, de konkrétan tudod, hogy soha nem lehet a Tiéd (nem azért, mert nem érdekelnéd, egyéb okok miatt)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 20:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen,van. Az ok az, hogy egy este túl sokáig mentünk, én szerelemből tettem, de ő most egy könnyen kapható r*bancnak néz. Igen, az én hibám. Tartjuk a kapcsolatot, de ismerem annyira, hogy tudjam, ebből nem lesz semmi.
2010. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Van, el lettünk tiltva egymástól már több mint 2 éve.

Azóta is sokat gondolok rá:S

2010. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Van.
2010. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Igen, van. Túl messze lakik. :S
2010. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
És te miért nem jöhetsz vele össze soha vele?
2010. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen van.

Végül nem történt semmi közöttünk. Csak msn-en beszéltünk szóba pedig szinte semmit.

Ha belegondolok jobb lett volna, ha bele sem kezdek ebbe az egészbe. Nem tudom mi miatt, de azóta se tudtam elfelejteni. Nem az, hogy szerelmes vagyok belé. Csak mintha az élne bennem még mindig, hogy 'mi lett volna,ha..' :-S ÉS ez így rossz. Nagyon rossz. Hülyén érzem magam , ha meglátom. Egy senkinek érzem magam legbelül. És még csak tenni sem tudok ellene semmit, ez még rosszabb. De azt hiszem , majd egyszer sikerül véglel elfelejtenem!

2010. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az előző: Hát, igen. Az ilyen esetek vágják gajra az önbizalmunkat. :S
2010. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

20.34es vagyok

Pontosan. Így van sajnos:/ Előszőr nem akartam belemenn, de barátnőim győzködtek. Legközelebb ha még egyszer előfordul, nem hallgatok senkire csak a szívemre.

2010. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azért,mert az Élet más sorsot szánt mindkettőnknek.Mindegyikünknek megvan a saját élete.Ezt mindketten tiszteletben tartjuk,de néha olyan rossz...Esetleg,akik jártak már,vagy éppen hasonló cipőben járnak,írhatnának,ők biztosan értik,mire gondolok.
2010. aug. 13. 20:41
 10/25 anonim ***** válasza:
Igen, távolság, korkülönbség és barátként tekint rám.
2010. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!