Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki nagy rajongója az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki nagy rajongója az egymásba mászós csóknak vagy egyedül vagyok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Azért írok most ide, mert midnenhol mindenkitől azt hallom, hogy "Úhh vagy 2 óráig a számban volt...". Én 18 éves vagyok és már smároltam 1-2 pasival, de valahogy én nem találkoztam ilyennel. Lehet, hogy azért mert nyugisabb barátaim voltak, vagyis inkább érzékiek, s nem a vadságra hajtottak. Nálunk max szex előtt szokott ilyen lenni, mert ez nagyon bepörget, de az sem vadul, hanem lassan, érzékien. Inkább csak ilyen "átnyalások" vannak, de abból sok. Nem azt mondom, hogy nem szeretem a hevesebb csókot, vagy ha a szűmban van, de azt csak megfelelő körülmények között, mert szerintem a lassú, érzéki csók sokkal kifejezőbb.

Most én vagyok ennyire eltájolódva és hasonló pasikkal smároltam csak eddig, vagy tényleg csak arcoskodásból hangoztatnak ilyeneket az emberek?


2010. aug. 13. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nyelves csókról van szó, akkor jöhet bármilyen mennyiségben és formában :)

*/L

2010. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak amolyan átnyalások vannak, de néha rá tudom venni arra, hogy gyakorlatilag a számba másszon (: Főleg olyankor, amikor nagyon kíván.
2010. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi csak az hogy minden ember más. Lassan csókolózva is lehet átdugni a nyelved. Nem tudom miért kell másokkal törődni. Hd csináljon mindenki amit akar.
2010. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sokan azt hiszik a lassú érzéki csók az nagyon romantikus és azt szeretik a nők, pedig nagyon sok nőtársam velem együtt inkább a vadabb, de semmiképpen sem durva! csókokat szereti. Ha majd jobban összemelegedtek a pároddal akkor te is mondhatod neki nyugodtan, hogy legyen vadabb :)
2010. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt olyan hogy kb 4órán keresztül smároltam szinte folyamatosan egy sráccal :) jó volt :D 22L
2010. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindenfajta csókot imádok, a lassú és érzékitől kezdve a vad csókig, amikor egymás szájában vagyunk. A hangulatomtól függ, hogy melyiket igénylem éppen vagy melyik izgat fel jobban. Szerintem csókban is jó a változatosság, mert nem lesz olyan egyhangú, hogy mindig csak ugyanúgy csináljuk. Csókból is rengeteg féle variáció van és mindegyik nagyon jó.

20/L

2010. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csók helyett inkább dugni kell. Épp férfi nem bírja órákig ha húzzák.
2010. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!