Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok elmesélte, hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok elmesélte, hány nővel/pasival volt előttetek?

Figyelt kérdés

Valakinél ez tabutéma, valaki imád erről beszélni. Ti hogy vagytok ezzel?


Nekem is van egy példám, sajnos sok barátnőm imádott erről beszélni, holott én a kapcsolatunk elején tisztáztam,hogy exek tabu..

Sajnos nekem sem makulátlan a múltam, de próbálom titokban tartani a dolgokat(amiket nem tudok, nem fáj), de volt olyan barátnőm, aki akarva vagy akaratlanul(ez már azután, hogy megmondtam, nem érdekel előző ex téma) de folyton folyvást felhozta, ilyenekre gondolok, hogy kinek mekkora volt( szerencsére elég nagy mérettel rendelkezem, így úgy gondolom, hogy csak imponálni akart nekem, hogy a többinek nem volt ekkora), hogy volt idősebb pasi(ettől mondjuk hányingerem lett), volt csak szexkapcsolat, egyéjszakás, anál szex élmények, persze velem nem akarja.. ehhez jön ilyen, hogy puniba kuki, seggbe műkuki, meg fordítva.. és akkor csodálkozik, hogyha én is ki akarom vele próbálni, persze hallani sem akar róla.. stb. stb... ezek nekem nagyon rosszul estek, és ilyenkor természetesen visszavágtam én is a múltamból valami számára gondolkodtatót.. de nem értem, hogy ez miért téma a nőknél, hogy erről beszélnek, amikor a párjuk megkérte, hogy az ex az tabu téma.


Plusz ugye kialakult egy kép bennem, hogy hány emberrel volt előttem, s hát ezt túlszárnyalta.. persze évek alatt mesélte mindezt.. mikorra én már szeretem. Így őrlődöm..

Ti?


2021. jan. 4. 12:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem unod?
2021. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mit is?
2021. jan. 4. 12:04
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Soha nem kérdeztem és nem is fogom.
2021. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Legalábbis nem hinném
2021. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért meséli el, de azt sem értem, miért borít ki ennyire téged.Ami elmúlt, elmúlt.

Én elmeséltem, mert jobb tisztázni mindent az elején, bár ilyen kényes részleteket nyilván nem osztottam meg. Párom is elmesélte, tisztáztuk, ennek már 6 éve. Már nem is emlékszem a pontos dolgokra, de az elején tudnom kellett, ez minden.

2021. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%

Hát én elgondolkodnek, h velem miért nem akarja a seggbe kukit. Szerintem te nem vagy olyan prémium pasi a szemébe h neked engedje...

Írd már le, h milyen elgondolkodtatót vagtal vissza neki, érdekelne :)

L27

2021. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

Még én magam sem tudom a pontos számot és nem azért, mert olyan sok volt, hanem mert rohadtul leszarom. Tudjuk a párommal, hogy nagyjából milyen életünk volt, mielőtt megismertük egymást (esett már szó a korábbi kapcsolatainkról, randijainkról, stb), de igazából egyiküket sem érdekli a szám, sokkal inkább az, hogy hogy viselkedett az ilyen vagy olyan partnerével a másik. Az sokkal többet elárul az illetőről. Inkább 10 egyéjszakás, mint egy kapcsolat, ami megcsalással végződött az ő részéről, én ezt vallom.


Egyébként nagyon dedós dolognak tartogatom ezt a számolgatást. Azt is vezetitek, hogy hány emberrel fogtatok kezet? A szexuális partnerek száma mellett szerepel a grafikonon az is, hogy mennyi idő után feküdtetek le először, milyen pózban történt és mennyi ideig bírta? Elég beteg mindenesetre ez a skalpszámlálás/számonkérés és az ezekből való következtetés bármire. Örülök, hogy nem most keresek párt.

2021. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

6-os.


Talán azért, mert túl nagy és nem megy be?



7-es.

Pont ez az, hogy én se akartam számolni, sem számonkérni, sem érdeklődni.

Általában a barátnők nagy része maguktól kezdte el mondani, mesélni, hogy mi volt. Valaki tiszteletbentarottta, hogy nem érdekel, valaki meg mondta ugyanúgy. Ezt nem értem.


Ez más témára is igaz lehet, hogy pl. te megkéred, hogy nem akarsz beszélni az atomfizikáról, de valamiért a barátnőd/barátod állaandóan felhozza...

2021. jan. 4. 12:35
 9/24 anonim ***** válasza:
59%

" anál szex élmények, persze velem nem akarja.."


Ennyire nyomorék nem lehetsz. Ha valamit az ember kipróbált, nem jött be neki és tudja magáról, hogy az neki nem pálya, akkor onnantól folyamatosan azt kell csinálni, hiszen korábban már úgyis megtette, vagy mi a retkes fsz van?

2021. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Mi mindenről beszéltünk, kapcsolatokról, egyéjszakásokról, nekünk ez nem tabu, ugyanúgy hozzátartozik az emberhez. Nem néztünk utána máshogy egymásra.

Nyilván nem hogy ki milyen pózban, hányszor, segédeszközzel...Hanem normális keretek között!

2021. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!