Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki manapság ALFA?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki manapság ALFA?

Figyelt kérdés

Gyakran előjön ez az alfa dolog, de kérdem én, ki és mitől lesz alfa?


Ő alfa-e, mert szerintem nem, nagyon nem: [link]


Ő viszont igen: [link]


Ő sem: [link]


Ő igen: [link]


Csak mert szerintem sokan itt nem jól használják a fogalmat. Pityhu, a 30 éves, fostos BMW-jével nem lesz alfa, mint ahogy a linken a focista feka sem.



2021. jan. 4. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, szerintem ők sem panaszkodnak, hogy keveset tudnak csak dugni
2021. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem használja ilyen kontextusban az alfát.
2021. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
A fiat csoport gyártotta, de inkább egy prémium modellként árulja, így fiat embléma helyett alfát tesz rá. a belseje attól még ugyanaz, mint egy fiatnak, de kap kicsit csinosabb külsőt
2021. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Először is egy "alfa" nagyon jóképű, tehát az öregember máris kiesett, akármennyi pénze van, akkor is.

A fenti okból kifolyólag kezdeményeznie sem kell, a nők akarják felszedni.

Ha ő kezdeményez, az sem gond, nem nagyon mondanak neki nemet.

Magas, jó kiállású, nem köt belé akárki.

Nagy farka van, nőkből kibassza a lelket is.

Sokan ismerik, magabiztos, jó a dumája.

Lóvé sem árt, ha van.

2021. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4.-re.


De hiába olyan a srác, mit amit leírtál, ha egy 70 éves öreg odalép hozzá, és elküldi, hogy takarítsa fel a mocskot, mert folyik a WC. Ugyanis a srác csak egy takarító, az öreg meg a hely tulaja. Akkor az alfa fiatal becsicskul, és már nem ő az alfa...sőt, soha nem is volt, csak a nő láthatta annak.

2021. jan. 4. 13:09
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Persze Neymar a dollármilliomos sztárfocista aztán nem alfa. Nagyon röhögök.
2021. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6.-nak.


A nők szemében. Férfi szemmel csak egy kis színes, ráadásul csak egy focista.

2021. jan. 4. 13:27
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy néger sosem lehet alfa...

Az csak max 35 éves,jóképű,jótestű pasi lehet,aki jó az ágyban.38N

2021. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatosan nyilatkoztass ki ilyeneket, mert a világon férfiak milliói lennének Neymar helyében. Meg azt hittem, a nők szemszögéből kell megítélni, ki az alfa, hiszen azok kegyeiért versengenek a hozzád hasonlók. Innen a legmenőbb pali magasan ő, te meg a rasszista faxságaiddal maximum szánalmas vagy. Arra, hogy "csak" egy focista meg inkább nem is reagálnék, mert ezt te se gondolod komolyan. Nem vagyok akkora Neymar-fan, de azért ha a fenti listából valaki alfa, az ő.
2021. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érted "alfa" jelentését. Te sikeres emberek képeit osztottad meg. Társadalmi elismerés, hírnév, siker mind vonzó és értékessé teszik az embert, de nem ettől lesz alfa.

Az alfa az aki a baráti társaság élén áll, ő mondja meg hova menjenek bulizni, de ha nem jó a hely, van b terve. Ő az aki megvédi a társaságába tartozókat és segíti őket. Tehát egy olyan ember, akire lehet számítani.

2021. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!