Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért számolgatják emberek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számolgatják emberek a partnereiket és miért várják el, hogy más is ezt tegye?

Figyelt kérdés

Ma is volt egy kérdés ezzel kapcsolatban. Miért lett ez ekkora mánia és miért van az, hogy ha valakit ez a baromság nem érdekel vagy nem tartja emberinek ilyesmiről statisztikát vezetni, egyből azzal alázgatják, hogy biztos azért teszi, mert annyira szégyellnivaló a szám? Az összes ezzel kapcsolatos kérdés arról szólt itt eddig, hogy jól elcsámcsogjanak rajta meg messzemenő következtetéseket levonjanak belőle. Aki meg nem ad moslékot a disznóknak, arra méginkább rá vannak indulva.


Honnan jön ez a gyerekes skalpkultusz? Kit érdekel egyáltalán? Ha olyan az illető, az enélkül is lerí róla.


2021. jan. 4. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez kell a népnek! Kenyér meg cirkusz
2021. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem várom el, de ha nekem volt 2 kapcsolatom, a másiknak meg kockás füzetben kell vezetnie, azt azért szeretném tudni, mert nem illenénk össze.
2021. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy én vagyok a különc, de nem volt annyi partnerem, hogy külön nyilvántartást kéne róluk vezetnem.
2021. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha másnak sem? Nem mindegy, hogy 4 vagy 5, hogy 3/4 szex vagy 4/5? Ilyenkor jön a további faggatózás, ugye, még a testnedve ízét is a szájukban akarják érezni egyesek az elődüknek, annyira nem bírja a törékeny egójuk, hogy a partnerükre más is kíváncsi volt korábban :D Rohadt szánalmas, hogy azonnal a "jaj, de sok lehet ha nem tudja pontosam a számát" dumával kell jönni itt is.
2021. jan. 4. 13:35
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne próbáld megérteni ezt az egybites gondolkozásmódot, nem fog menni és csak belefájdul a fejed :D
2021. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmam sincs, én 30 körülig tudtam nagyjából pontosan, már rég abbahagytam a számolgatást.

Ma már gőzöm sincs, hogy 100, vagy 150nél tarthatok-e, kb. annyit tudok, hogy 200at még valószínűleg nem értem el.

2021. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából azt nem értem, hogy egy ilyen hülye kérdésen hogy tud a két tábor ennyire összekapni, és hogy tudják emiatt szidni egymást. Mármint nem édesmindegy, hogy random emberek mi alapján szelektálnak? Szerintem egyik sem rosszabb a másiknál. Az a fontos, hogy a partnerrel egyezzenek az ezzel kapcsolatos nézeteink, aztán ennyi.
2021. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek. Utálom, ha ilyenről faggatóznak, semmi közük hozzá. És ha nem tudod egyből a pontos számot, akkor nyilván megy az előítélet, hogy egy rib*nc vagy, vagy egy hűtlen p*cs. Ne foglalkozz velük, szerintem egy magabiztos, normális gondolkodású ember nem tesz fel ilyen kérdéseket rólad és ha véletlen szóbakerül akkor sem ez alapján ítél meg.
2021. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Általában a nők nem szeretik reklámozni, főleg ha nem elegánsan alacsony az a szám😄
2021. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért valljuk be, ha nem tudod pontosan megmondani, akkor tényleg magas. Nem ilyen 3-4, hisz akkor csak tudod, hogy 3 vagy 4.


Nem ítélkezés, hanem ez is az emberhez tartozik. Pl. én kevés lennek annak, akinek volt szexkapcsolata. Nekem az egy idegen dolog.


Annyira fura, hogy sok kérdésnél olvastam, hogy igen, a gyerekkori traumákat is el kell mondani kapcsolatban, amit a pszichológus hosszú évek során harapófogóval húzott ki belőled, de a partnerek száma titkocska maradhat. Mert mit merészel képzelni a másik.


Egyébként ha nem akarja elmondani, szégyelli? Nem vállalja fel a tetteit? Ha én mondjuk loptam volna életemben, azt szégyellném elmondani bárkinek. Ezt úgy oldottam meg, hogy nem lopok.

2021. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!