Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy nő nem akar kapcsolatot, csak néha vágyik egy kis khmm-re?

Figyelt kérdés
Na szóval. Tegnap volt egy érdekes beszélgetésem egy férfi ismerősömmel, aki mostanra letiltott. Bár az ő részéről féltékenység tudható be, mert tetszem neki évek óta, sajnos ez a vonzalom nem viszonzott. Részben azért, sőt nagy részben azért mert tiszta olyan mint a tesóm. Kinézetre és viselkedésre is, és gyerekes, csak a számítógép a fontos, meg a játékok stb... 25 éves vagyok, de nem vágyom kapcsolatra. Boldog vagyok én egymagam is, de... Nekem is vannak szükségleteim, amit nem mindig elégit ki a kis játékszerem a fiókomban. Ilyenkor mint pár pasi is általában, elmegyek egy szórakozó helyre és felcsípek valakit, vagy ő engem akivel együtt vagyunk egy éjszakát, és aztán soha többé nem látjuk egymást. Ez nem sűrűn fordul elő, talán 5-6 havonta (a koronavírus miatt, sooookal ritkában) Mindegy hogyan léptünk bele ebbe a beszélgetésben, de szerinte ez nem helyén való, és hogy ilyet csak a k*rv*k csinálnak. Miért van az, hogy ha egy pasi él ilyen életet az teljesen rendben van, (csak néhányan, néznek ferde szemmel, közölük is inkább a nők, a pasik csak lepacsiznak egymással) de ha egy nő csak egy éjszakára jön össze valakivel, rányomják nagybetűkkel a bélyeget hogy egy r*b*nc! Én is vágyom a jó szexre mint a pasik. Olyan nagy probléma hogy én is vágyom néha valaki közelgésére, egy kielégítő éjszakára, elvárások és következmények nélkül? A pasi is tudja mi van, nem verem át. Elmondom hogy csak partnert keresek éjszakára, szex és utána megyünk a dolgunkra. Neki ez rendben van, akkor beszélgetünk kicsit, táncolunk, majd lelépünk. Akkor lennék r*b*nc vagy k*rv* ha ezt naponta csinálnám, kihasználnám a helyzetet (részben igaz, kihasználom a pasit az igényeim kielégítésére, de abba ő is bele egyezett, én pedig lelkesen meghálálom szóval...) nem kérek érte pénzt, nem kérem hogy fizesse a piámat vagy a taxit haza felé ha nála voltunk. Csak szex van és ennyi! Érdekelne a véleményetek hogy ti mit gondoltok erről. Kérhetem hogy írjatok nemet és életkort a válaszotokhoz? Csupán kíváncsiságból hogy milyen életkorú és nemű emberek válaszolnak, és mit.

2021. jan. 4. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs ezzel semmi probléma. Mindenkinek a saját élete és felnőttként el tudja dönteni, hogy mihez kezdjen vele. Nem mindenki tud párkapcsolatban élni. 47F
2021. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ezzel baj szerintem.
2021. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
WoW. Nem hittem hogy ilyen gyorsan és ilyen normális választ kapok, Kicsit féltem hogy mindjárt az mondja valaki. "De! Te egy igazi ribi vagy! Fúj" Kicsit aggódóm hogy őszinte legyek. Nagyon a lelkemre tudok venni mindent. Én ezt nem tartom rossznak. A szüleim sem. (Igen! Tudnak róla, minden elmondok nekik) De mások szemszögéből is kíváncsi vagyok. Köszönöm.
2021. jan. 4. 20:25
 4/66 anonim ***** válasza:
34%
Nem olvastam el a mellékírást, csak a lényeget írom: Azért gáz ez a hozzáállás mind férfi-, mind nő részéről, mert az ember érző lény, és ezzel csak fölöslegesen szívatják a felek egymás érzelmi világát: szeretsz, nem szeretsz, kicsit szeretsz, sehogy sem szeretsz, csak addig-, arra kellesz, és csak addig szeretlek. Tehát gáz.
2021. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
90%

Én konzervatív habitusú ember vagyok. Számomra ez nem fér bele sem a férfi, sem a nő részéről. Hiszek az önfegyelemben, a lojalitásban és abban, hogy mindenki keresi a magának megfelelő társat, ha késznek érzi magát arra, hogy elkötelezze magát.

Lehet, a soraim alapján nem vagyok népszerű, mégis ezt gondolom, és nem csak szavakban mondom ezt, hanem valóban is így cselekszem...

2021. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem teljesen korrekt - megbeszélten - kizárólag az élvezeti értéket keresni a másikban. Ha mindketten tudjátok, hogy ennyi és nem több, akkor mindenki ennek tudatában dönt, hogy igen vagy nem. Abszolút becsületes hozzáállás.
2021. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
92%
#4. Nem baj, h itt nincsenek érzelmek? Dugás van. Pont. Ne akarj ebbe többet belelátni.
2021. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
34%

Ha khmm-re vágysz, akkor kapd el a koronavírust.

De mi köze ennek a párkapcsolatokhoz?

2021. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
Persze van szimoátia, meg testi vonzalom. De, ennyi. Egy ejszaka nem akarják teljesen kiismerni egymást, meg később sem. Sok esetben lehetne több is, de nem ez a cél. Ez egy egy éjszakás szerelem. Ha így érthetőbb. #4-nek, #5-nek írom.
2021. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez is egyfajta kapcsolat két ember között. Megértem ha ez neked nem tetszik. Te meg értsd meg, hogy nekem ez jó.
2021. jan. 4. 20:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!