Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi tetszik nektek jobban egy férfin, sima arc, borosta, kicsit hosszabb borosta, vagy szakáll valamilyen hosszabb rövidebb változata?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok le légyszi ha válaszoltok, köszi :)
2021. jan. 5. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Az adott férfitól függ. Páromon a rövid borosta tetszik legjobban.
2021. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30 vagyok. Első voltam.
2021. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Borosta
2021. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Ami az adott férfinak jól áll

33

2021. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

kinek mi all jol.

en pl nagyon birom a szakallas ferfiakat, szerintem ha valakinek jol all, akkor nagyon szexi, DE nem mindenki tudja viselni es nem is mindenki tud szakallat noveszteni. a borosta is bejon, de ha nincs, az se tragedia, mostani pasimnak kb alig no szor az arcan.

2021. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Alapvetően a borosta jön be a legjobban, utána a szakáll, és utána a csupasz arc. De a páromnak max. a 2 napos borosta áll jól, szóval őt csupasz pofival, vagy 1-2 napos borostával tetszik a legjobban.

26

2021. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Borosta 37
2021. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Borosta, vagy rövidebb szakáll. A túl nagy szakállat már nem szeretem.

22

2021. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Effektíve jól áll nekem amennyire tudom meg látom magamon ha megborotválkozok az is meg a borosta is , (szakállat még nem próbáltam) de ahogy a válaszokat nézem inkább borosta pártiak itt az emberek, akkor ezentúl inkább átállok a borosta karbantartására :D Mondjuk magamnak jobban tetszek borostával mint nélküle :D Szerencsére 1 hét alatt kinő és olyan mint újkorában XD 31 F
2021. jan. 5. 16:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sima arc,borosta vagy szakáll.
2021. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!