Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akik direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik direkt náluk fiatalabb férfiakat, fiúkat keresnek párnak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyenek. Egyik barátnőm 33 éves, most 28 éves párja van, előtte volt egy 22.
2021. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Sok ilyen van.
2021. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Vam, de ritka és 10/9 kapcsolat nem is működik
2021. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyet keresek. De nem elsősorban a kora miatt.
2021. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyne.

De ez attól is függ, hogy melyik korosztályt nézzük. a 20-30 éveseknél még nem annyira divat ez, de pl 50 körül tragédia a helyzet.


Az 50 körüli nők, mind 35-40 körüli férfit keres, ezért van az, hogy nagyon sok 50 körüli ffi már egész életére magányos marad.

Sajnos én is ebben a cipőben járok 54 évesen. Nagyon úgy néz ki, hogy örökre egyedül maradok sajnos. 😭


De ugyanakkor nem értem, hogy a 35 körüli férfiak miért buknak az 50 körüli nőkre, amikor ők még 30 körüli, vagy az alatti gyönyörű szép lányt is találnának.

Ezt egyszerűen nem értem.

2021. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
35 körüliek is buknak az 50-es nőkre? Ez jó hír, mert én még csak 45 vagyok.
2021. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Látod ezt mondom. Te is rájuk vadászol, nem a korban hozzád illőkre.

Ezek a kis emberkék meg rohannak egyből.

Csak azzal számolj ám, hogy sokszor az ágyban derül ki, hogy semmit sem tudnak.

Sokszor még nyalni se úgy ahogyan kéne.

2021. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem korfüggő. Attól függ szerintem, mennyire érdekli a nő, mennyire odaadó. Nekem legjobb egy alig 18 évessel volt. De voltam harminccas pasival, meg huszonévessel is még 16 évesen és azok "semmit sem tudtak". 16 éves pasimmal is jobb volt, mint a harmincassal, aki fene nagy kurafinak tartotta magát :/

Azért sok múlik a hozzáálláson, érzelmeken. Legtöbb azon múlik.

2021. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmű. Te nagyon aranyos vagy és jól látod a dolgokat.Sokszor kérdezik itt, hogy ki milyen libidó, illetve tesztoszteron fokozót tud.


Én erre azt mondom, hogy a legjobb libidó emelő, az ellenkező nem. A nőnek a férfi, s férfinek a nő.

Ha megvan a kémia, megvannak az érzelmek, közös az akarat, akkor ennél nincs jobb libidó fokozó. 😀😄😜

2021. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az 50 körüli nők, mind 35-40 körüli férfit keres, ezért van az, hogy nagyon sok 50 körüli ffi már egész életére magányos marad.


Ezt az atomhülyeséget honnan vetted? Minden értelmes nő a korosztályában keres. Volt nekem párszor h ráírtam 34 évesen 40+ nőre, mind azt mondta, h fiatal vagyok hozzá.

2021. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!