Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora óvszer kell nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora óvszer kell nekem?

Figyelt kérdés
mekkora óvszer kell nekem h honan rudom a méretemet 16/f
2010. aug. 13. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

én ugy csináltam amikor kísérletezgettem megvettem a hagyományost 8ami jó is lett), otthon kipróbáltam (még csaj nélkül hogy hogy kell feltenni stb) és ha nem lett volna jó akkor csak simán veszek kisebbet/nagyobbat!

18/f

2010. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aham... És hol láttál kisebbet/nagyobbat? Mert én még szexboltban sem nagyon láttam, pedig jártam már párszor ilyen helyen, sőt, a gumikat is kipakoltattam 1x. Ha jól emléxem egyetlen egy extra volt, az is csak mutatóba, átlagnál kisebb meg 1 sem.
2010. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nyúlik az. ha meg nagy beteszed hűtőbe és összemegy, vagy levágsz belőle. tescos is jó én azt veszek ha óvszert akarok venni mert kell nekem
2010. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
én a dm-be láttam olyat amire rá volt írva hogy kisebb átmérőjű meg h nagyobb...de tuti van!
2010. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Levágsz belőle? LOL! Elképzeltem... azóta röhögök. :)
2010. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az nagy tévedés hogy nyúlik az óvszer!

persze bizonyos méretig igen,de én akkor félek hogy elszakad.ha 16-18 cm körüli akkor masculant vegyél.

ha nagyobb akkor life styles ezüst vagy bordó/piros szinű doboz.

2010. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na 16-18 cm körüli f@szra nehogy masculant vegyél! Az olyan SZ*R, mint annak a rendje. Az én farkam 16 centi, de kipréseli belőle a vért... Nem azt mondom, feljön, áll, de kevésbé kemény olyankor, mint ha a Lifestyle, vagy Durex koton lenne rajta.

Menj be egy utolsó DM-be, és vegyél egy sima DUREX csomagot. Ne variálj, legyen ultra safe, vagy vékonyított... elsőre azért a recéset, vagy az érzéstelenítőset ne próbáld szerintem, de amúgy tök mind1... :)

2010. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!