Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne titkolni az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne titkolni az igazi foglalkozását a családom előtt?

Figyelt kérdés

Szóval az olasz párom magyarul kalauz. 😂 Nyilván más egy olasz vonattársaság, mint itthon a MÁV, ott ez olyan, mint légiutas kísérőnek lenni, csak a földön, persze kis túlzással(!). Ugyan úgy szervizt adnak, stb - igen, magam is nyugtatom ezzel, mert kicsit “cikinek” tartom én is... a családom előtt meg főleg az lenne. Egyszerűen az arcomba röhögnének. Nagyon jól megél belőle, van saját lakása, autója, utazik és félre is rak. Nekem mindent megad, sokkal többet, amit várnék, de akkor is...


Mit gondoltok?

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.


2021. jan. 5. 22:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%
Te buta vagy... Ne sorold a nem létező erényeidet.
2021. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Miért hihetetlen ez? Mert igazából hozzám hasonló, diplomást akarok magam mellé? ... de mindent megtesz értem a srác, a szex is szuper, így adok ennek egy esélyt. Kb 3 hónapja ismerkedünk.
2021. jan. 5. 22:38
 13/31 anonim ***** válasza:
95%
A gáz te vagy, meg a sznob korlátolt családod. 😀 A pénz beszél, a kutya meg... Nos, ki is itt a kutya? 😊 Ha ilyen "jóféle" családból jössz, akkor kösd fel a tangabugyid. Elég szar a háttered. Pozitív, h te ennek ellenére normális vagy, csak sajnos még nem annyira, h ki is tudj állni a magad nézőpontja mellett. Pedig itt az kell. Az irány jó, tarts ki csajszi. 😊🥰
2021. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%
Az egyik ismim férje is olasz szintén és rendőr. Semmi extra de jobb, mint ha nem csinálna semmit, vagy trici lenne akkor tényleg lebeszélnélek, de te szerintem egyszerűen sznob vagy. Lehet, hogy neki gyerekként ez volt az álma, miért is lenne ciki. Ez is egy foglalkozás, mint a tűzoltó vagy az ács, lehet hogy nem tudsz vele felvágni, de milyen barátok az olyanok akik előtt nem lehet felválalni?
2021. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
10%
Magyarorszagon igen ciki, ha egy fiatal nem diplomas.
2021. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%
Erre mondják azt, hogy a diplomával nem adnak intelligenciát.
2021. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ket diplomam van, de sem lakasom..sem autom...tehat?!
2021. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Az exem szelektív szemetet válogatott a plázában, de egyáltalán nem szégyelltem, hanem örültem, hogy egyáltalán van munkája.

Ne legyél gyerekes könyörgöm!

2021. jan. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%

Közöld vele (ha tisztességes akarsz lenni), hogy "aranyos, szupi meg minden", "adsz egy esélyt ennek az egésznek", de "igazából diplomást képzelsz el magad mellé".

Egyébként kamu, úgyhogy fáradozhatok a billentyűk nyomkodásával - teljesen feleslegesen.

2021. jan. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
94%
És lehet hogy ő jobban keres olaszba kalauzkent mint te itthon a kis diplomaddal.😂 Mert valljuk be egyre kevesebb az olyan diploma amivel itthon jól lehet keresni. Egy tanár kezdő fizetése pl annyi mint egy jobb fajta gyárban. Vagy még annyi se. Amennyi agyad van a kérdés alapján meg nem hiszem hogy egy erős szakot végeztél volna.
2021. jan. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!