Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem normális, miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem normális, miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az van hogy az elmúlt 2-3 hónapban végig azon güriztem hogy nekem miért nincs barátnőm és hogy jajj mikor lesz már. Olyan 1 hónapja megismertem egy lányt interneten és vele MSN-ezgettem és pont tökéletes minden szempontból... de egy gond van, hogy messze lakik (Budapest - Szombathely) és most elég furán érzem magam hogy áh... mégse kell nekem barátnő... messze van és úgyse működne... meg emiatt az internetes ismerkedés miatt is olyan fura érzésem van mert nem szokásom :/. Amúgy elég itthon ülős típus vagyok és annyira nem tudok ismerkedni, ezért nem is nagyon fogok a környéken találni senkit. Azt mondják akkor jön amikor legkevésbé számítok rá, de nem fog hozzám becsöngetni itthon :/. Szeretnék találkozni persze ezzel a lánnyal akit az interneten ismertem meg, de nemtudom hogyan... Nem vagyok normális :( miért történik ez velem?


2010. aug. 14. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem túl könnyen feladod. harcolj már egy kicsit. ha eddig ment msn-en, akkor ezutánis fog, meg telfon, és ha mondjuk még telálkoztok is néha az mégjobb. pl felmegy pestre vásárolni, és akkor már veled is találkozik.
2010. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami...
2010. aug. 14. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos nagyon kényelmes csak otthon, a tv, msn elött élni az életedet. tudom, hogy kényelmes. de kell egy kis társasági élet. ki kell mozdulni, és ha ez megvan, akkor szívesen elmész sok helyre. többek közt a lánnyal is találkára. 1. voltam
2010. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :)!
2010. aug. 14. 00:24
 5/6 anonim ***** válasza:
nincsmit=)
2010. aug. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Drágááám,én Pécsi vagyok,és volt Pesti barátom..:)

Nincs lehetetlen,csak tehetetlen..Beszélgettek minden nap telón,plusz msn-en,aztán 1-2 hetente lejártok egymáshoz..:)

Hajráá:) Ne szalaszd el!

2010. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!