Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy ilyen nőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy ilyen nőből kevés van?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy zsánereim azok a nők, akik teltek, tehát nem éppen vékonyak és mellette nőcisek, tehát műköröm, festett haj, műszempilla stb.

Miért van szerintetek belőlük kevés?


2021. jan. 8. 07:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Hazánk Európa legelhízottabb országa. Szóval rengeteg telt, kövér csaj van. És sokan közülük inkább foglalkoznak a hajukkal, körmükkel, semmint, hogy lefogyjanak.


Nyugi, fogsz találni bőven.

2021. jan. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
A kövér nők közül aki "igényesnek" akar tűnni, az pont így tesz. Mindent amit csak lehet műre megcsináltat, tonna vakolatot ken magára. Ők ezzel kompenzálnak. Látod, ezek nélkül neked sem kellenének. Sok ilyen van, fogsz találni.
2021. jan. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

Mekkora s*ggfej válaszok...

Az még nem jutott el az agyatokig, hogy nem mindenki érzi úgy, hogy kompenzálnia kell az alkatát, mert szexinek tartja magát így, ès a párja is attól, hogy nektek nem tetszik??

Nem mindenki akar lefogyni.

2021. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

#3

A súlyfelesleg minden csak nem szép, sőt, rettentően egészségtelen is.

Amit te írsz, csak azok mondanak ilyen kifogásokat, akik akaratgyengék és lusták tenni a fogyásért és saját egészségükért.

2021. jan. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem(vékony nőként mondom), hogy szép a súlyfelesleg(szép is lehet), de hogy egészségtelen, az biztos.


És igen, a hajukra, körmükre a legtöbb husibb nő kifejezetten igényes.

2021. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Rettentően ironikus egyébként, hogy egyes kövér csajok mindent megtesznek azért, hogy szép legyen a hajuk, körmük, ruhájuk, de a testükkel meg nem foglalkoznak semmit. "Kicsit" ellentmondásos az egész. Ha pl. a körmükre nagy hangsúlyt fektetnek, akkor a testükkel miért nem törődnek ugyanennyit?
2021. jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Azért ez nem ennyire fekete fehér... én pl tudom hiába fogytam de sosem leszek egy keskeny csípőjü vékony alkat ,ezzel hiába foglalkozom barmennyit is. Mindig nagyobb mellű és szeles csipoju maradok.A haj a korom azért más könnyebben változtatható dolog.

Műszempillám nincs nem is Volt így azt Nemtudom.


Valamint mindenki azt igyekszik kiemelni ami szép magán, ha pl van rajta sulyfelesleg de a haja szép egészséges és hosszú akkor nyilván azzal fog törődni és azt fogja kiemelni.

2021. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
#7: próbálkozz Tracy Anderson tornáival, tele van velük a youtube. Írd be, hogy Tracy Anderson beginner, és ki fogja dobni azt, amivel érdemes elkezdeni. Másfél kilós súlyzók kellenek hozzá.
2021. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem az edzésrol beszéltem ,hanem az adottságrol... pl mikor már tiszta csont volt a csípőm akkoris széles maradt. Ezen pl nem segít semmi, ma már elfogadtam de anno sokat szenvedtem miatta.

Van amin segíthet a plasztika de az meg anyagilag nem mindenkinek fér bele.

2021. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
7 A kérdés túlsúlyos/kövér nőkről szólt. A széles csípőnek ehhez semmi köze. Akinek széles a csípője, de emellett lapos a hasa, vékony a dereka, izmos a lába, nem zsíros a feneke hanem izmos, az vékony. Ilyen egyszerű. Kövér az, akin felesleges plusz zsír van. Egy nagyon izmos ember is nagyobb darab, mint aki csont és bőr. Mégsem kövérezi le őket senki, mert nem azok.
2021. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!