Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a férfi azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a férfi azért nem lép tovább egy bizonyos szintnél mert nem mer?

Figyelt kérdés
Egy cégnél dolgozom egy pasival, aki nagyon tetszik, vagy annál már több is. Sajnos a legnagyobb bonyodalmat az okozza, hogy a pasi nős, nekem pedig férjem van aki szintén itt dolgozik. Férjemmel egyébként válni szeretnénk, de ezt még senki nem tudja. Már vagy egy fél éve láttam, hogy a pasinak nagyon tetszek, annyira nézett mindig, meg úgy nézett amiből egyértelmű volt. Kb pár hete szólított meg először, azelőtt nem is szólt hozzám, aztán dicsérgette a külsőmet, flörtölgetett, azóta szoktunk beszélgetni. Viszont pár napra rá hogy megszólított derült ki számára hogy férjnél vagyok és előtte nem is tudta, nagyon ledöbbent és rosszul is érezte magát emiatt. Látszott rajta és mondta is. A kapcsolat nem szakadt meg, ugyanúgy teszi a szépet, és látom rajta hogy nagyon vonzódik hozzám. Pár napon keresztül minden nap idejött ebédelni ahol én is szoktam, pedig egyáltalán nem itt ebédelt az előtt. Viszont ez nem tetszett a kolléganőimnek, amit szóvá tettek, ezért nem jött ide, csak pár napja. Szóval már nem jár ide minden nap. Amikor találkozunk, mindig azt látom a szemében, hogy nagyon vonzódik hozzám, talán még kedvel is mint embert, de ennél több soha nem történik. Szerintetek ez a családi hátterek miatt van meg azért mert nekem itt dolgozik a férjem? Én nem kezdeményeznék soha, de valaki azt mondta nekem hogy ha igazán bejönnék neki akkor nem érdekelné hogy én vagy ő házasok vagyunk, akkor is kapcsolatot akarna velem teremteni. Pedig én úgy látom, hogy az első pillanattól kezdve nagyon vonzódik hozzám, szerintem annál már több is van, látom a szemében, a viselkedéséből. Lehetséges az, hogy nem akar problémát abból hogy itt van a férjem, és még ha nagyon odáig is van, inkább akkor sem lép? Van olyan aki emiatt nem mer elhívni sehova, csak megmarad annyiban a dolog hogy itt bent találkozunk, aztán ennyi?

#szerelem, vonzódás, munkahelyi szerelem, kezdeményezés
2021. jan. 8. 15:10
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Ki akar magànak problémàt, plàne mostansàg amikor örûlni kell, hogy egyàltalàn van munkàja az embernek! !
2021. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"hogy a pasi nős, nekem pedig férjem van"


Idáig elég is volt ez a kérdés. Hagyjátok egymást, vagy ha mégsem megy ez, akkor előbb tisztességesen zárjátok le a házasságaitokat. Vagy ennyit érdemelne ez a férj és a feleség...?

2021. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra undorító. Ennyire nem tisztelni a férjed, neki meg a feleségét. Kiábrándító.
2021. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt komolyan meg kell kérdezned? Jóistengyerele.
2021. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. Iskolás koromban én is valami hasonlót gondoltam az ilyen emberekről, csakhogy az élet nagyon sok mindent hozhat. A férjem egyébként mással kavar. Szóval azt hogy én őt miért nem tisztelem, az egy dolog. Valójában viszont semmi sem történt az én ügyemmel kapcsolatban a beszélgetésen és a flörtölésen kívül, más nem volt.
2021. jan. 8. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!