Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez vonzódtál életedben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez vonzódtál életedben a legjobban?

Figyelt kérdés
Hogy nézett ki? Mi fogott meg benne? Szerelmes is voltál?
2021. jan. 8. 17:30
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
63%

Exemhez. Kislànyos alkat, babapofi, szép szemek, szép mellek.


Szerelmes is voltam, persze 🤭

2021. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagy tiniszerelmem. Külsőre semmi extra nem volt a lányban, de én gyönyörűnek találtam. Ami igazán megfogott benne, hogy nagyon vidám és lendületes volt. Éveken át szerelmes voltam belé.


Később voltak még szerelmek, kapcsolatok, vonzalmak, de ami még nagy hatású volt, az egy hosszabb időszak után egy olyan lány, aki nagyon hasonlított rám. Nagyon intelligens volt apró dolgokkal kapcsolatban. Fura, de ő sem volt túl nagy szépség, az ismerőseim közül szinte senki sem tartotta szépnek. Én mégis, nagyon kívántam.


Aztán, volt egy lány, akivel évekig volt pár dolog, aztán hazudott és átvágott. Tudta, hogy ő az utolsó nő, akiben megbízok és ezzel visszaélt. Ő tényleg szép volt. Elsőre a szex fogott meg benne és olyan téren passzoltak nagyon bizonyos dolgok. Nem tudom, hogy szerelmes voltam e, viszonylag friss a dolog.

2021. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Mindig az aktuális barátnőmhöz vonzódom a legjobban.


És elég sokfélék voltak kinézetre.

2021. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
#1 ezt a legtöbb nő hozza az utcán..
2021. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 ja persze, minden nőnek szép az arca, a szeme, a melle és jó alakja van. Te melyik országban élsz, álomországban?:D


Nem tudnám megmondani, hogy kihez vonzódtam a legjobban, mindig az aktuális partnerhez. Jellemzően kinézetre enyhén izmos, sportos férfiak, a szőkék a gyengéim, de voltam már fekete hajúval is. Belsőre fontos az intelligencia, humor, és biztos szokatlanul hangzik, de a jószívűség, nekem ez nagyon fontos.

2021. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
A Szerelmemhez. Vonzó volt a kisugárzása a személyisége és az alkata arca. Ez fogott meg benne.
2021. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen, hogy legjobban.

Volt néhány nő az életemben, akikhez nagyon vonzódtam, de nem tudnék ilyen szempontból egyet sem kiemelni közülük.

2021. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem úgy nézett ki, mint Penélopé Cruz.
2021. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Számomra elérhetetlen nőkhöz...
2021. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Rendszerint ahhoz, aki nem viszonozta vagy csak jóval később.

N

2021. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!