Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez vonzódtál életedben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez vonzódtál életedben a legjobban?

Figyelt kérdés
Hogy nézett ki? Mi fogott meg benne? Szerelmes is voltál?
2021. jan. 8. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Egy ember vonzott eddig úgy igazán, ahogy még soha senki..


Hogy nézett ki?

- Magas, vékony.

Mi fogott meg benne?

- Nem a külseje. Egy ideje ismertem futólag, de ahogy jobban megismertem, elkezdett egyre jobban vonzani idővel- szinte minden benne: intelligens, naagyon magabiztos, nagyon jó a dumája, a kommunikációja. Nagyon tetszett a humora, és maga a stílusa. De még olyan apró dolgok is, mint ahogy mozdul, vagy a hangja, hanglejtése... Minél többet beszélgettünk, flörtöltünk, annál jobban vonzott. Szó szerint elég volt csak rá gondolnom, és hu, kész voltam.


-Szerelmes is voltál?

Nem. - De bele tudtam volna szeretni, ezt egy idő után éreztem.


(ha a következő kérdés hogy, miért nem vagyunk együtt: mert az irtó erős kölcsönös vonzalom ellenére nagyon durva rad flagek is előkerültek, rossz megérzések, amiket nem lehet szőnyeg alá söpörni. Ez tök igazságtalan amúgy az életben, de ez van. :) )

2021. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exem. Nem ő volt a leghelyesebb, legtökéletesebb testű férfi, akihez közöm volt, de volt benne valami. Leginkább a mosolya volt vadító. Tipikus pimasz mosolya volt, mint mikor egy kisgyerek rossz fát tesz a tűzre. De nem, nem volt szerelem. Borzalmasan erős, eszetlen szexuális vonzalom, de szerelem... Nem.

Egyébként enyhén macis, de közel sem elhízott alkata volt, barna haj, barna szem. Arcra nagyon picit talán a fiatal Matt Damonra hasonlított (nyilván erős túlzással).

2021. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az egyik exemhez, aki nagyon sokoldalú, határozott, kreatív, művészi és érzéki ember volt. Ráadásul 100%-ig úgy nézett ki, mintha csak a fejemből lépett volna ki. Nem, nem volt modell, csak magas, vékony, sötét, kicsit hosszabb hajú, zöld szemű. *-* Gyakorlatilag azonnal elállt a lélegzetem, hogy megláttam, és ő is ugyanezt érezte, mert még aznap elhívott randizni.

Ritka, mikor ilyen feszültséget érzek, hogy a levegő szinte szikrázik.

2021. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!