Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még is, melyik partner nyújt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is, melyik partner nyújt nagyobb biztonságot? A csapodár, aki mindíg hazatér? Vagy a hűséges, aki ha mégis beleszeret valaki másba, akkor tuti szakít?

Figyelt kérdés
A langyosvíz otthonlős tévénézős partnereket most nem vesszük ide :)
2021. jan. 9. 07:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a csapodárra sincs garancia, hogy végig csak neked lesz a csapodár partnered. Bármikor dönthet úgy, hogy egy adott ponttól másnak lesz a csapodár partnere.
2021. jan. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A langyosvíz, otthon lenni szeretős, hűséges férjemre szavazok, köszike :D
2021. jan. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A csapodár ferfiak tovább kitartanak olyan nők mellettakik szintén csapodárak. Mert ugy társak mint Bonnie és Clyde.

Ez addig szép mig a nő meg nem komolyodik. Mert mihelyst házasság osszekoltozes gyerek lenne a téma, a csapodár keres mást

2021. jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Hogy a búsba nevezel hűségesnek olyat, akiről azt írod, hogy beleszeret a párja mellett másba?

Szerintem mindkettő férfi hűtlen, és csak technikai kérdés, hogy ő utána hazajár, vagy szakít.

Már csak azért is, mert én tuti szakítok, ha akarja, ha nem.

2021. jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én már hallottam ilyet :)


Hogy egy ember, addíg hűséges, míg nem szeret bele valaki másba. S ha ez megtörténik, akkor hazamegy s azt mondja: - Bocs, mást szeretek, elhagylak.


Szóval, egy ilyen baállítottságú partnerrel nem lehet szakítani, mert mire szakítanál, addigra már nincs kivel :)))

2021. jan. 9. 08:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Durva, hogy már a kérdésedből is az derül ki, hogy fogalmad sincs, mit jelent a hűség.

Én hűséges voltam a házasságunk alatt, nem is álmodoztam más pasikról. Amikor elkezdett tönkremenni a házasságuk, igyekeztem megjavítani. Amikor már az sem ment és szex nélkül éltünk, akkor sem más férfiakról álmodoztam, hanem arról, hogy vele minden rendbejön. Nem jött. Elváltam, de nem azért. mert alig vártam, hogy más pasikkal lefeküdjek hanem mert már nem bírtam a szomorúságot.

Én végig hűséges voltam hozzá, nem is kerestem lehetőségét másnak és nem is játszottam el a gondolattal, hogy más partnert akarok. Beleszeretni valakibe pedig nem lehet véletlenül, hanem azt úgy alakítjátok, hogy mélyebben megismerd.

2021. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se ad biztonságot. Egyik se hűséges.

A szerelemhez idő kell. A második csak abban különbözik, hogy ugyanazzal csal, az első pedig mindig mással.

Lehet, hogy a második esetben ő veti fel a szakítást, de teljes egyetértésben zárnánk le a kapcsolatot, én se akarnám folytatni.

Az első esetében ő lehet, hogy folytatni akarja, de én nem.

Szerintem nincs akkora jelentősége, hogy ki szakít kivel, ez olyan tini kategória.

2021. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszed számításba a "langyosvíz, otthon ülős, tévénézős" partnert?

Miért gondolod azt, hogy egy kapcsolat vagy unalmas és langyos víz, vagy megcsalás van? Lehet, hogy neked egy kapcsolatod se sikerült még, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki xar kapcsolatban van, csak másért.

Részemről maradok a hűséges, de nem tévé előtt tespedő férfiaknál. Ilyen is van, képzeld.

2021. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A jovo az nem fix, mindig csak most van. Ilyen garanciak nem leteznek. Utolag tudod meg.
2021. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönm a vbálaszokat :)
2021. jan. 10. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!