Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb, a külseje miatt siránkozó itteni férfinél, az emeleten sincs minden rendben?

Figyelt kérdés

Az elején még komolyan sajnáltam őket, mert úgy voltam vele, hogy lehet tényleg kedves, jó emberek, de olyanokat olvastam tőlük, hogy csak pilláztam.


- Minden nő felszínes, mert nem akarnak nekik nem tetsző férfival összejönni, de ha azt javasolják nekik, hogy ismerkedjenek csúnyább lányokkal, akkor ki vannak akadva, hogy márpedig biztos nem.


- Nekik jár a szép nő


- A "kedvencem" az volt, hogy a nők 90%-a haljon meg kínok között.


2021. jan. 10. 16:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Na most nem megy a fogalmazás,de összefügg. Legyen az a mondás: Ép testben ép lélek! Másik mondás:Minden fejben dől el. Pl ha valaki fogyni akar akkor fog ,ha csak jó lenne fogynia akkor feladogatja. Ennél dúrvább látja,hogy valaki sikeres(de nem látja az oda vezető utat). Vannak született szerencsések is persze,de szerintem mindenért tenni kell. Pl gátlások feloldása 15-18 évesen aki nem mer a lányokhoz szólni az elkezdi magát elásni. Itt az első akadály amit le kell magában küzdeni.

Vannak az anya kicsi fiai, akik mindenből kimaradnak,mert anya nem engedi. És így sodródnak egy rossz irányba.

2021. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Hát, én is extrém ronda vagyok, de ilyeneket nem mondok. Igaz nálam is van probléma, csak a "másik irányba", én az vagyok aki elzárkózik a világ elől és még a "közeli ismerőseim" sem ismernek igazán. A távoliak pedig kvázi ismeretlennek számítanak. Én többet tudok róluk, mint ők rólam - és ez így helyes.
2021. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem azért nem kell általánosítani!

Én 36 éves vagyok,mondhatom hogy én sem vagyok elégedett a külsőmmel,és valószínű nem is alaptalanul.

De mellette én jó embernek gondolom magam.Komoly gondolkodású vagyok,normális,józan életet élek,van saját házam,autóm...dolgozom,nincsenek zűrös ügyeim,balhéim.

Mégsem találok párt magamnak...mondhatnám hogy mert "jófiú" vagyok,és a lányoknak a rosszfiúk kellenek.De ez sem teljesen igaz.Leginkább a neten ismerkedek,de azok a lányok,akik nekem tetszenek szóba se állnak velem,arra sem kapok esélyt,hogy beszélgessünk.És nem nagyok az igényeim,nem kell modell csaj,én egy átlagos szürke kis hétköznapi snassz lánnyal is beérném,aki normális.A neten egy társkeresőn 1 lányra kb. 20 fiú jut,annyival több a férfi ..és nem is hibáztatom a lányokat,mert nyilván mindenki a legjobbat szeretné magának,így válogat,és tudom hogy nálam vannak sokkal jobbak.De engem nagyon bánt,hogy komoly szándékaim vannak,ha nem ad okot az ellenkezőjére normálisan viselkedek vele,nem vágom át,nem használom ki,nem csalom meg.

Bánt hogy esélyem sincs...mert szeretnék már megállapodni,családot alapítani!

2021. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

Aki folyamatosan rinyál, az általában belül problémás. Ez ugyanúgy igaz a férfiakra és nőkre is. Leírtad a férfioldalt, de nézd meg a nőit is: Itt egy csomó nő rinyál, hogy milyen rosszak a férfiak, náluk soha, senki sem kezdeményezett, ők rondák, ezért nem kellenek senkinek és hasonlók. Ezt ugyanúgy tolja itt mindkét nem.


És nem, a legtöbb külseje miatt siránkozó pasi nem akar top csajt és kinyírni sem akar minden nőt. Szimplán azt akarják, hogy vegyék őket észre és valaki szeresse már őket. Mert, ha nem néznek ki jól, akkor nem igazán fog ez megtörténni.


Az a baj, hogy sokan a rinyát látják csak részükről és a mögötte lévő dolgokat nem. Átlagos srác vagyok, volt már több barátnőm is. 1, azaz 1 volt közülük teljesen rendben. Átlagos arccal és átlagos alkattal, egyszerűen vagy megbízhatatlan és kattant csajokat tudok találni, vagy erősen túlsúlyosokat.

Gondolj bele, hogy az átlag alatti pasiknak mi jut...

2021. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A gond ott van 3-as, hogy amig onertekelesi zavarod van, nincs onbecsulesed, onismereted, addig tenyleg nincs eselyed, kiszemelttol fuggetlenul. Ha amerikaban minden masodik ember pszichologushoz jar, akkor magyarorszagon, ahol nagysagrendekkel rosszabb mentalis allapotban vannak az emberek, joval tobbnek kene. De meg azok se mennek, akikrol mindenki megmondja, hogy szuksege lenne ra. Vagy mar annyira elkeseredett, hogy elmenjel? Vagy meg varsz 10-20 evet?
2021. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4es jót mond,off de sok nő sír hogy ők csak szexre jók. Erre 10ből 11 en tudják miért. Ugyanez működik a pasiknál is csak ugye a pasik mindenhová hintenének magot addig a nők csak jó földbe eresztenének gyökeret. Ezért a buta és csúnya pasik szexre se kellenek senkinek. De tartós kapcsolat normális! szempontjából ugyan azért maradnak hoppon.

Normális!=a muszáj kapcsolatok nem azok.. Amikor valakik azért jönnek össze hogy ne legyenek egyedűl. Onnan úgyis kilép valaki aki talál jobbat.

2021. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

5.


Az Egyesült Államokban rengeteg pszichológus van. Magyarországon nagyon kevés. Falvakban konkrétan nincs is ilyen rendelés, kisebb városokban elvétve heti néhány órában rendel, 15-20 ezres város (ilyenben élek én is) heti 20 órát van ilyen orvos, megyeszékhelyen talán valamivel jobb a helyzet... És általában betáblázva "majd 4 hónap múlva lesz időpont" felkiáltással megy.


Magánorvos fogadna rögtön, de kinek van alkalmanként 10 ezer, havi szinten 40 ezer Forintja, csak erre? Főleg vidéken?

2021. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ennyit nem er meg, heti 1-2 alkalom, hogy rendbetedd magad es az eleted? Sajnalod magadtol? Cigire meg piara tobbet koltenek az emberek.
2021. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8.


2 alkalom hetente? Az már heti 20 ezer és 80 ezer Forint havonta. Jó, ha valakinek félmilliós fizetése van aki "belefér, há' megveszem a zorvost kilóra" stílusban, de itt a nettó fizetések 160-180 ezer körül vannak.

2021. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8: Én gondolkodtam nemrég pszichológuson. De, tényleg. Kicsit még gondolkozom rajta, de tartok tőle.

160 körül keresek. Van, hogy jobb a hónap, de vegyük ezt átlagnak. Ebből, ha elmennék mondjuk csak hetente egyszer, az egy hónapban 40 ezer forint. Maradna 120-am egy hónapra. Nekem szerencsére albérletre nem kell költenem, de kb. ennyiből még egy normális albérlet + rezsi sem jön ki az átlagnak.

És én, pl. nem költök cigire. Piára igen, mert szeretem a sört, de havi 1-2 dobozzal iszok csak, szóval az legyen mondjuk 2000 forint.


És ott lógna a levegőben, hogy vajon érne egyáltalán valamit a pszichológus? Nyomna pár közhelyet és ennyi? Vagy tényleg tudna segíteni? Mi van, ha nem passzolok a pszichológussal? Havonta 40.000 kirepülne az ablakon a semmire?

2021. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!