Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal férfiak akiknek gyógysz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak akiknek gyógyszer kell a merevedéshez, ti titkolhátok ezt a párotok előtt? Nők, a ti szemetekben teljesen elveszti a tekintélyét egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a helyes válasz az, hogy nem ezen múlik, ettől még szeretem blablabla de engem az igazság érdekel.

2021. jan. 11. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem lehet eltitkolni szerintem, elobb-utobb ugyis kiderul es akkor sokkal kellemetlenebb, ha ugymond lebukik az ember.


a hazudozas es titkolozas eleg negativ pont lenne, onmagaban a gyogyszer.. hat attol fugg, mennyire tud vele teljesiteni es amugy milyen a kapcsolatunk. ha ez rendszeresen problemat okoz, nem kielegito a szex, erezni, h o be van ezen feszulve es frusztralt.. az zavarna, igen.

2021. jan. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez szar ügy
2021. jan. 11. 01:38
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem érdekel, én nem vagyok annyira ráállva a szextémára, hogy ez zavarjon. Remélhetőleg így nem akarna éjjel-nappal bszni.
2021. jan. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első véleményét, ez nem egy olyan dolog, amit el lehet titkolni egy párkapcsolatban.


Zavarna, mert soha nem lehetne semmi spontán, meg kellene várni amíg ha a bogyó és szerintem eltűnne a szex "varázsa" ezzel.

2021. jan. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Exem szedett néha,nem zavart csak az egészsége miatt aggódtam
2021. jan. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Volt egy barátom, aki pár perc elteltével a nedvtől nem érzett semmit, így lekonyult. Vagy volt olyan is, hogy nekem volt kedvem hozzá, de neki 0 volt a libidója, így értelemszerűen nem volt semmi akció.

Megkérdezte egy alkalom után, hogy mennyire tetszett a szex, majd bevallotta, hogy bevett egyet. Őszintén észre sem vettem, hogy mikor vette be, és nem is gyanakodtam menet közben sem, mert azért volt már 1-2 jól sikerült alkalom, úgy hogy nem volt annyira nyilvánvaló.

Egyébként meg azt az érzést kelti, hogy nem kíván, nem tetszek neki annyira.. A szex jó volt a bogyóval, de hosszútávon, párkapcsolatban nem hiszem, hogy sokáig lehet titkolni, és ha ki is derül, az ilyesmi nem tesz jót a nő önbizalmának.

A hatóidőt még nagyjából ki lehet küszöbölni azzal, hogy addig smároltok, a pasi izgassa a csajt, de a tudat, hogy egy bogyó kell az akcióhoz, és maga a csaj nem tudja megfelelő állapotba hozni, megöli a vágyat.

Sőt párkapcsolatban gondolom gyakran nyúlnál hozzá, és eléggé aggódnék is a pasi egészségéért a gyógyszer miatt.

2021. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Libidóm van, de nem működik. Érthető, amit leírtál. Ez így sehogy sem jó.
2021. jan. 11. 08:05
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Az én szememben nem vesztette el a tekintélyét a párom. Hosszú, nehéz kapcsolatból lépett ki előttem, hozott magával kisebbségi komplexust, önbizalomhiányt, ezek miatt lelkileg nem volt teljesen rendben, és a szex sem úgy működött, ahogy kellett volna. Megbeszéltük, segítettem mindenben, nem problémaként álltam hozzá, hanem megoldást kerestem (pl. péniszgyűrű - bevált), és szép lassan helyrejött a dolog, azóta teljesen rendben vagyunk :)
2021. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha alacsony tesztoszteron miatt van merevedési zavar fiatalon akkor azért zavarna, mert gyerekvállaláskor gondot okozhat.
2021. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Azt tudod, hogy mi okozza, mentális vagy fizikai dolog?
2021. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!