Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szerintetek megérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek megérte ennek a nőnek mellplasztikát csináltatnia?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 11. 08:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én tudom milyen, mikor nincs semmi és én is tervezem, hogy megcsináltatom, egyenlőre még nincs pénzem rá.
2021. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
"Sajnos az enyém is ilyen, én ennél egy picit (tényleg csak picit!) azért nagyobbra csináltatnám" - Ha tényleg nulla melled van, ennél nagyobbra alig ha tudod megcsináltatni. Nem engedné a bőröd, és az adottságaid.
2021. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Lehetett volna nagyobb, mert így csak B kosaras, de ezt is nagynak látom, nem kellett nagyobb, Műtét előtt mindenki azt mondta itt, hogy ne csináltassam meg, érdekes, most csupa pozitív komment jött.
2021. jan. 11. 12:01
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Azért mondták szerintem, mert ott van az emberekben egy tudatalatti irigység. Nem akarják hogy valaki jobban nézzen ki, jobban érezze magát, és még az tény is idegesiti őket, hogy valakinek van ennyi pénze "pluszban" hogy mondjuk egy ilyen beavatkozásra költse.
2021. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Előtte bizonyára képes illusztráció hiányában mindenki arra gondolt, hogy a nincs mellem az nem szó szerint értendő.
2021. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Láthatod a válaszhasznossági százalékomon is, hogy mennyire igazam van :))

Fáj az igazság.

Mindenki csináljon azt a testével, ami jól esik. Az emberek úgy is megszólnak. Ha nincs melled azért kritizálnak, ha meg megcsináltatod, akkor azért... ennyi.

2021. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tettem fel képet, elsőnek közel hasonlóan lapos mellkast, aztán egy körbevágott valódit, ez már 5 éve volt, most kerültem fel a doki oldalára.
2021. jan. 11. 12:46
 18/20 anonim ***** válasza:
28%

És Kérdező, mik a tapasztalataid, megérte? Kelendőbb lettél pl.? Téged akarnak vagy még mindig ugyanúgy csak beérik veled jobb híján?

(8-as voltam, az ugyanilyen lapos, bár az én sikertelenségemhez hozzájárul az arcom csúnyasága, fenekem hasonló lapossága stb.)

2021. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Korábban sem csak "beérték velem", egyszerűen csúnyának éreztem a mellkasom szoptatás után eltűnt a korábbi kis, formás mellem, és mindenki győzködött, hogy nem csúnya(nyilván senki sem látta), csak hülye vagyok. Mióta megcsináltattam sem lett szuperszép, de sokszor tetszem magamnak, elkezdtem markolászni szórakozásból a mellem és életemben először megtapasztalhattam, milyen, ha az ember mellét figyelik az arca helyett(dekoltált ruhában). Rossz volt, de érdekes.


Amúgy túl nagynak tartottam, most híztam hozzá kicsit, meg kicsit megereszkedett, így rendben van. Ha újra csinálhatnám, nem ezt a középmagas, hanem a laposabb, de szélesebb implantot rakatnám be.


Semmi különös nem történt, nem is vártam sokat, csak hogy legyen mellem. Lett, így pedig jó.

2021. jan. 11. 14:53
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen indokolt műtét( mindenféle bántás nélkül), és igen előnyös is. Nem ronda lufitőgyek amik aránytalanná teszik a testet és nagyon csúnyák, mű hatásúak is. Szerintem szuper választás, illetve döntés volt!
2021. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!